Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek a tesommal szemben?...

Kérdés?-Válasz! kérdése:

Mit tegyek a tesommal szemben?! (lent bövebben)

Figyelt kérdés
Van 1 22 éves tesom és egyfolytába zsarol ha nincs kedvem vele játszani. Szoltam a szüleimnek de nem hat rá mer Agya nincs. Lééccives segitsetek!! (11 éves vagyok nem tudok visszaszolni mer kicsi vagyok és jo neki felettem állni.)
2015. máj. 23. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

nem baj az ha mindig kikapsz a jatekba :)

amugy mivel zsarol?

2015. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az hogy kikapok de NINCS KEDVEM MER EGYFOLYTABA CSAK AZT AKARJA! rohadtul unom.... És mindennel amivel csak tud. Teljes szivemböl utalom..
2015. máj. 23. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit akar játszani veled állandóan?
2015. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy engem is érdekelne, hogy mi a jó fenét akar játszani egy 22 éves egy 11 évessel :D Még a fordított irányú nyaggatást megérteném, de így nem :D
2015. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan játékok hanem ps,foci,gép..
2015. máj. 24. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem neten keresztül játszik? Azok gondolom legyőznék veled ellentétben :D
2015. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mond meg tesódnak irigylem a problémáit.

De van ilyen Ultimate Team v mi amibe annyit játszhat mással online amennyit nem szégyell.

Ha pedig PS3-al nyomja akkor még nem is fizetős online.


Mond meg h csinálja úgy.

2015. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bogyoka92 válasza:
Amikor én 11 éves voltam, imádkoztam, hogy a tesóm játsszon velem.Én a helyedben nem itt rinyálnék, hanem megköszönném, hogy 22 évesen nem az utcán iszik, ahogy a sok mai "nagymenő", hanem veled foglalkozik. Majd, ha egyszer felnősz, megérted... (Bár, én nem PS-t vennék neked, hanem helyesírási szótárat)
2015. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy, ugye? Tényleg ne legyél ilyen undok. Így szeretne foglalkozni veled, ami nagyon rendes dolog. Nekem is van egy 10 évvel fiatalabb öcsém, akivel sose találom a közös hangot, ezért megpróbálom rávenni olyan dolgokra, amik engem érdekelnek és hátha neki is megtetszenek. Próbálj ne hisztizni, meg "megmondani anyunak", mert így senki sem fog komolyan venni. Ha már nagyon az agyadra megy valami, akkor javasolj valami más játékot mondjuk. Szoktatok beszélgetni? Amúgy milyen a kapcsolatotok?
2015. jún. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!