Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon rendetlenek tesómék...

Nagyon rendetlenek tesómék mit tegyek?

Figyelt kérdés

Négyen lakunk eggyütt tesóm,a csaja meg én meg a csajom,de mindig mi mosogatunk rakunk rendet,ezek ha esznek mindent elő hagynak lesz*rnak mindent...Már nekem us elegem van hogy barátnőm csinál mindig mindent ők meg szinte semmit.

Valami ötlet vagy tanács?


2015. jún. 23. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Csak a saját tányérotokat,evőeszközeiteket mossátok el,az övékét tegyétek egy kupacba látványosan.Ha kell 1 hétig hagyjátok úgy.Mivel valószínűleg egy idő után a ti tiszta tányárjaitok is eléjük kerülnek,addig javaslom a műanyag étkészletet magatoknak,míg rá nem jönnek,hogy csak akkor lesz tiszta tányér,ha elmossák.Tudom,furán hangzik,hogy műanyagból egyetek,de működik a dolog.Nálunk bevált.Sőt,én kitettem egy papírt a mosogató fölé,hogy:itt emberek laknak,nem cselédek,mindenki maga után mosogat.Ez is bevált.
2015. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Hasonló volt a helyzet nálunk is, unokahúgommal.


1. Szóltam százszor. Elosztottuk (volna) egymás között, hogy ki mit csináljon.. de sz*rt se ért.

2. Sztrájkba léptem, hátha ... de nem! Kb egy hónapig bírtam vagy kicsit több. Aztán csak a sajátomat csináltam meg, de akkor is zavart, hogy ilyen hanyag.

3. Amikor kitakarítottam és még mindig ott állt a mosatlan meg a szemetet se vitte ki (Kb 15 üres ásványvizes palackot szedtem össze utána), elgurult a gyógyszerem valószínűleg, és szétszórtam a szobájában a szennyesét és a szekrényből is kidobáltam a földre a cuccait. Egy darabig kis ösvényt vágva elmászkált, de jött hozzá valaki, ezért fogta magát és rendet rakott.


Azóta nem élünk már együtt, de a vége felé láttam rajta a változást. Nyugodt szívvel hagytam ott. :D

2015. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A használt csetresüket minden nap gondosan be kell vinni a szobájukba. Ugyanígy az üres palackokat, egyebeket is.
2015. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Tehát akkor a barátnőd csinál mindent, nem ti.
2015. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

"Már nekem us elegem van hogy barátnőm csinál mindig mindent"


EZek szerint te sem vagy különb! :)

2015. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Költözzetek külön. Az ilyen kommunák sosem vezetnek jóra.
2015. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!