Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek h a homokos bátyám...

Mit tegyek h a homokos bátyám eltakarítsa innen a barátját egyetlenegy napra? Miért ien szemét h nem érti meg?

Figyelt kérdés

A szüleink nincsenek itthon 2 hétig és úgy volt h kedden átjön pár haverom focizni meg gépezni meg sörözni meg ienek itt is aludnának... de!!! amióta elmentek a szüleink a bátyám barátja ÁLLANDÓAN ITT VAN!!! és megkértem h erre az 1 napra küldje haza de nem akarja meg h én szégyellem őt stb hát tényleg szégyellem és ciki lenne!!!! de nem csak neki van joga akárkit ide hívni hanem nekem is sztem és egyetlenegy napról lenne szó! Alapból nem értem minek lóg itt folyamatosan a srác menjen haza most már...

Sztetek mit tegyek???

16/F


2015. júl. 19. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
20%
Hivd fel a szuleidet, kerd meg oket h hivjqk fel a tesodat. Problem solved.
2015. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 A kérdező kommentje:
Nem hívhatom mert arról tudnak h itt a srác megengedték neki mert ismerik... viszont azt nem engednék meg h én áthivjam a haverjaimat sosem engedik meg (mert öket is ismerik xD
2015. júl. 19. 13:25
 3/96 anonim ***** válasza:
79%
Én magamat szégyellném, egyrészt, hogy szégyenlendőnek tartom a meleg testvéremet, másrészt, hogy ilyen haverjaim vannak, akiknek csak addig vagyok jó barát, amíg ki nem derül, hogy a családomban van meleg.
2015. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
98%
Hát szar az élet. Miért nem mentek az egyik haverodhoz? Vagy miben akadályozná a ti dúlásotokat, hogy ott van a srác? Az hogy jajj ciki, az nem az ő gondjuk.
2015. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
77%

Az a szégyen, hogy szégyelled a bátyád.

Nem a haverjaid orra előtt tartanának orgiát, ebben egészen biztos vagyok. És abban is, hogy hagynának titeket egyedül szórakozni, és nem zavarnának titeket.

De ha neked a testvéred ekkora teher, akkor menjetek át a te haverjaidhoz, nem kötelező, hogy nálatok legyetek.

2015. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
85%
Miért ciki, hogy ott a bátyád barátja? A haverjaid szerintem magasról tesznek arra, hogy ott van, vagy nincs. Nem hiszem, hogy gátolna titeket a focizásban, gépezésben, alvásban.
2015. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 A kérdező kommentje:
H menjünk át máshoz ha nekem nincsenek itthon a szüleim???
2015. júl. 19. 13:35
 8/96 A kérdező kommentje:
Jó ok biztos nem zavarnának de akk is találkoznának és ciki lenne
2015. júl. 19. 13:37
 9/96 anonim ***** válasza:
80%
És miért baj, ha otthon vannak a szülők?
2015. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
95%
És mi a baj azzal, ha a bátyád barátja ott van? Attól még miért nem mehetnének a te haverjaid? Nem értelek.
2015. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!