Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van a kistesómbólIlyenk...

Elegem van a kistesómbólIlyenkor mi a teendő vagy, meddig tűrjem még ez?

Figyelt kérdés

Nagyszüleimnél voltam, nem rég értem haza, és tesóm azzal fogadott, hogy "de jó lenne ha mamáéknál lennél!". Mikor anyáék kimentek az udvarra azt mondta nekem, hogy (szó szerint mondom) Nagy b*zi, k*cs*g m*rha vagyok. Kimentem anyáéknak ezt elmondani, de szokás szerint tesóm kapott igazat, hozzá se szóltam, mindig kitalál valamit, csak hogy piszkálhasson. Van egy cicánk, de ő kisajátította magának. Tegnap mikor a cicával játszottam, meglátott és belémrúgott, meg mondja hogy én hogy merek az ő macskájával játszani. Szóltam neki, hogy ez a mi macskánk, erre beszalad anyához hogy kiabáltamvele. anyáék sose hisznekek nekem. Van, hogy sírok annyira felidegesít. Legszivesebben azonnal a nagyszüleimhez költöznék. Sorolnám még de nagyon hosszú lenne. (Hozzáteszem tesóm 2.-os)


14/F



2015. aug. 23. 17:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért!
2015. aug. 23. 17:45
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... bassz le neki egyet. Lehet . hogy utána te is kapsz szüleidtől, de tesódnak többet eszébe sem jut szórakozni XD
2015. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsovel, a szép beszed nem hat
2015. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. De fel is veheted a telefonoddal, majd visszajátszhatod szépen a szüleidnek. Utána már muszáj hinniük neked.
2015. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Üsd meg, vagy öld meg a macskáját. Sőt, a halott macskával üsd meg!
2015. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel telefonnal titokban. Bár én is inkább az első válaszát osztom. Két istenes pofon, hogy tudja hol a helye.
2015. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Durván elkényeztették a testvéredet. Nem szívesen mondom, de egyet kell értenem azokkal, akik szerint neked kell helyretenned a kölyköt. Neki is komoly baja lehet ebből a viselkedésből a későbbiekben, nem fog kárára válni ha rájön hogy nem ő a világ közepe. Felvenni azt amit a tesód mond, és visszajátszani a szüleidnek nem rossz ötlet, csak nehogy azzal jöjjenek hogy ő a "kicsi" neked kellene észen lenni. Tudniuk kellene hogy ezzel a viselkedéssel, nem csak neked, a tesódnak is ártanak.
2015. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én azt is kipróbálnám hogy teljesen levegőnek nézném, pl: mikor hasonlót mond hogy jobb ha a mamátoknál lennél menj el mellette stb, amikor a macskát simogatod es beszól akkor simogasd tovább kb fel perccel vagy eggyel es utana hagyd otthogy ne higyje azt hogy ő mond valamit és te mar csinálod is, de akkor se nagyon nézz ra legalábbis ne szólj vissza neki. Lehet megunja majd es ő keresi a társaságodat utana.:)

És szerintem ne üsd meg mivel akkor gondolom a szüleid neki adnak igazat..:|

2015. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha így is, úgy is leszidnak, akkor simán felpofozhatod
2015. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mutasd meg szüleidnek ezt a kiírt kérdést és a válaszokat, olvassák csak el.
2015. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!