Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom ténleg bunkó, vagy én...

A húgom ténleg bunkó, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A húgom idén lesz 11 éves, szóval szerintem kellene tudni ilyen korban, hogy mi a helyes és mi nem.

Én súlyproblémákkal küzdök és a húgom a múltkor azt mondta, hogy óvatosan, mert ha rákönyöklök az asztalra az 500 kilómmal akkor beszakad.(60 kiló vagyok)

Ma pedig azt mondja tudtam hogy ha a falba verem a fejem azzal rengeteg kalóriát lehet égetni? Próbáljam csak ki..

Nem értem miért ilyen amikor én sosem mondtam semmi bunkót neki..

(16/l)



2016. febr. 26. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
mondd neki hogy kussoljon, különben az ő fejét vered a falba kalóriaégetés gyanánt
2016. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
hat talan nem kellene iyenek mondani neki > de mit varsz egy 11-evestol megha a hugod is sajnos > nehez de probald ignoralni a megjegyzeseit >
2016. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Valóban rosszindulatú, de nem vagy egyáltalán kövér, maximum van rajtad egy pici felesleg, de bőven az átlagos kategóriába tartozhatsz.

Nekem is mondogatta a tesóm a kövéres beszólásokat egész éltemben, mert rájött, hogy ezzel tud megbántani, ez a "gyengepontom".

Ha nem foglalkozol ezzel, akkor abbahagyja, vagy egy nem túl felnőttes, de annál hatékonyabb megoldás: "én le tudok fogyni, de te mindenképpen hülye maradsz". :)

2016. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
: ) Jó fej a húgod : ) Persze nem jóindulatú, az biztos. Biztos az, hogy te sohha semmit nem mondtál neki bunkót? Én ebben nem vagyok olyan biztos.... De nem jó hogy ilyen a kapcsolat köztetek, ez tény.
2016. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Testvérben az erő : ) Már megint : )
2016. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Te sulyproblémával küzdesz 60 kg.és fejlõdõ korban vagy?Az is számit,hogy milyen magas vagy,szerintem nagyon jól nézel ki. A hugod meg egy kis kötekedõ,aki élvezi,hogy megbánthat.Vajon milyen felnõtt lesz belõle!?
2016. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy meg ténleg nem bunkóskodok vele
2016. febr. 26. 13:21
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyeneket mondtam mindig a nővéremnek, csak azért, hogy bosszantsam. Ő meg cserébe mindig jól megvert. Így volt meg köztünk az egyensúly :) Aztán ahogy megnőttünk, elmúlt.
2016. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Ez testvérek közötti hétköznapi súrlódásnak felvehető,nem kell vérkomolya venni.
2016. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
"szerintem nagyon jól nézel ki." 6. ezt te honnan tudod?
2016. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!