Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeretem az öcsikémet, de a...

Szeretem az öcsikémet, de a barátnője nagyon rossz irányba húzza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én már külön élek a barátnőmmel, de néha hazalátogatunk. Egyik hétvégén ott ebédeltünk a szüleimnél. Az öcsikém barátnője is ott volt. Nem hazudok: egy bombázó az a csaj. Mindig kivágott fölsőben jár. Szerintem csak elcsavarja a tesóm fejét. Rossz hatással van rá. Mindig rámászik az öcsémre. Pl.: a fürdőben is láttam. Az öcsémmel nincs gond. Szerintem csak lenyúlja.
2016. aug. 24. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem meg túlzottan félted az "öcsikédet" ha már így beszélsz róla -.-""
2016. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még csak 15 éves és elég buta ilyen téren. Most csak a mellek és a fenekek érdeklik. A hormonjai hajtják. Persze hogy féltem. Velem már történt, hogy egy szexy lány elcsavarta a fejem. Mire észbekaptam, az összespórolt zsebpénzem oda lett
2016. aug. 24. 01:06
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
A ribikert fizetni kell, ez mar csak igy mukodik :)
2016. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, amiben úgy se tudna rá hatni senki. Egy-két csalódást át kell élni amúgyis. De megpróbálhatsz vele beszélni.
2016. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ugyan már, te kire hallgattál volna az ő korában? :D

Olyan nagy vagyona nem lehet a 15 éves öcsisajtnak. Max. bukik rajta egy kisebb összeget. De ez sem biztos.

2016. aug. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az az érzésem, hogy irigyled az öcsit és áll a broki a nőjére :D
2016. aug. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak, mert jól néz ki rossz felé húzza? Mi az a rossz? Megszokja a jót és majd nem fog ugyanilyent találni?
2016. aug. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg hogy rossz irányba húzza? Mert amit leírtál abban nincs semmi.. Az hogy folyton rámászik nem hiszem hogy óriási probléma egy kamasz fiúnak. Hogy érted hogy lenyúlja?
2016. aug. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kérdezem, mi az összefüggés abban, hogy egy "jó csajt" fogott ki az öcséd, és rossz irányba húzza?

Ha valóban beleviszi a rosszba, akkor azt írd le, mit csinál, ne azt hogy hogy néz ki.

2016. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Mondj velemenyt, ha o szivesen meghallgatja. Azon kivul pedig hagyd, hogy maganak kitapasztalja az eletet.
2016. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!