Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen hatása lehet ha fiúként...

Milyen hatása lehet ha fiúként nagyon hasonló az érdeklődésem a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Nyilván sok év után már kezdett különbözni de pl. nagyon sok romantikus vígjátékot néztünk együtt, ráadásul volt olyan film, amiről nőiesen azt gondoltam hogy "el voltam vele"- egy férfi persze azt mondja rá, hogy bűn rossz volt, amit nem értek. Állandóan felhúzom magam rajta mikor valaki felhozza a Nászok ásza rossz film volt. Én sem tartom legjobbnak de nem volt vele bajom. De az annyira naiv, nőies gondolkodás még szerintem is.

Ugyanígy tetszett a Nő a baj(Sweet home alabama), a Kutyátlanok kíméljenek! de jobb volt az Igazából szerelem meg a Kőkemény család.

Azért az sem igaz, hogy minden tetszik nekem ami romantikus vígjáték pl. a Mamma mia-t szerintem a pokolban kotyvasztották😃


Ami igazán tetszett az lehet a Kisasszonyok című film de az már tényleg bűntudat nélkül szeretem, szeretem benne Winona Rydert meg a karácsonyi hangulatot.



2016. szept. 29. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem nemfüggő, hogy milyen filmek tetszenek.
2016. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ezzel a gond? Én is lazán megnézek egy csomó olyan filmet 20+os fejemmel, amire azt mondják, hogy tizenéves lányoknak való. Ettől még a filmen kívüli életem szerintem semmivel nem jobb, vagy rosszabb, mint bárki másé.
2016. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nő létemre ki nem állhatom a Micsoda nő, és a Több mint testőr című filmeket.A férjem viszont nagyon szereti.

Az én stílusom inkább a Veszedelmes viszonyok, vagy a Szép remények.

Nem vagyunk egyformák.És akkor mi van?

2016. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel húgom leszbikus lesz, mert sokat nézi velem Terminátort és hasonló filmeket.
2016. szept. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi a gond?

Mamma mia férjemnek is egyik kedvence, tipikus férfias férfi. Én meg imádom az thriller, bűnügyi, akció filmeket, nőies nő létemre.

Szerintem csak az a gond, hogy te ezt cikinek érzed. Egyébként senkit sem érdekel, hogy ki milyen filmeket néz :)

2016. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom például a romantikus kis füzetecskék (Julia, Romana, Szívhang, stb) 99%-át férfi írók írják női álnéven a megélhetés miatt.
2016. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Mi volt félreérthető azon, hogy "a Mamma mia-t szerintem a pokolban kotyvasztották" ?

2016. okt. 12. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!