Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire normális, ha egy 23...

Mennyire normális, ha egy 23 éves lány és 26 éves bátyja egymás előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 23. 22:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Furcsának furcsa, ha be is indulnak egymásra az már kissé beteges.
2016. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%

Ha direkt, az fura.

Ha csak nem zavarja őket, ha egymás előtt kell átöltözni, az nem fura. Sok családban természetes, ha látják egymást meztelenül. Ami persze nem direkt meztelenkedést jelent.

2016. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hát, mi számít direktnek? :D Ha pl az egyikőjük fürdik és a másik pont akkor megy be fogatmosni? Nekem ez már direktnek számít, mert 10 percet kilehetne várni szerintem, vagy van a házban máshol is csap, ha sürgős.
2016. okt. 23. 22:53
 4/36 anonim ***** válasza:
68%

Ez csak arra utal, hogy nem szégyenlősek egymás előtt, és nem prűdek.

Ráadásul egy 20 évesen felüli embernek nem hiszem, hogy újdonság a másik nemet meztelenül látni.

Szerintem tök jó, hogy nem takargatják magukat a saját családuk előtt, végülis a meztelen test egy eléggé természetes dolog. Otthon, a négy fal között meg azt csinálnak, amit akarnak.

Ha együtt fürdenének ilyen idősen, na az már tényleg beteg lenne. De így szerintem egyáltalán nem az.

Sőt azt mutatja, hogy milyen lazák és milyen közvetlen kapcsolat van közöttük, ami szerintem elég ritka.

Igazából nem másabb, hogyha a párod előtt vagy meztelen vagy éppen egy családtagod előtt. Úgyis ismernek már elég jól.

Attól, mert már nem kisgyerekek, hanem felnőtté váltak, nem másabb, mint amikor kisgyerekként fürödtek például együtt.

Legalább majd a párjuk előtt nem fognak bujkálni, és nem lesz kellemetlen, ha meztelenkedniük "kell".

Mert én ismerek olyat, aki már régóta együtt van a barátjával, de még fürdeni sem hajlandó vele együtt, vagy világosban meztelenül még csak nem is láthatja, mert hogy az milyen már.

Úgyhogy eu egy jó dolog, hogy arra tanították őket, hogy az emberi testet el kell fogadni.

Erről nem csorbul az intim szférájuk.

2016. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Fürdőszoba esetén be szoktunk menni, mert egy fürdő van, a kis mosdó technikai okok miatt használhatatlan, a mosogató felett meg csak akkor mosunk kezet, ha nincs benne edény. Természetesen testvérként semmilyen szexuális gondolat nem jut az eszünkbe.
2016. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%

3: Nekem ez nem fura.

Az lenne a fura, ha direkt levetkőznének egymás előtt, nézegetnék egymást, úgy mászkálnának egymás előtt.

2016. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

ma 22:53

Bármily nehéz is elfogadnod, vannak, akiknek az ilyesmi természetes. Neked úgy látom nem az. Nincs ezzel semmi gond, csak nem kell háborogni más emberek szokásain.

2016. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok! :) Páromhoz szokott bemenni sokszor a húga, neki még amúgy soha nem volt kapcsolata. Rendszeresen "mászik" a páromra, ölelgeti, bújik hozzá, az ágyában fekszik. Nekem így a meztelenkedéssel ez már sok volt, mi testvéremmel nem ilyenek vagyunk, pedig nagyon jó a viszonyunk. De akkor minden oké a tesóval, csak így szokták meg. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 23. 23:10
 9/36 A kérdező kommentje:
23:09 Te háborogsz, nem én :D Én csak megkérdeztem, hogy ez normális-e, mivel számomra szokatlan. De akkor úgy látom, hogy az! :)
2016. okt. 23. 23:11
 10/36 anonim ***** válasza:
68%

Amit 3.hsz-ban írtál, azzal nincs semmi gond.

Az ágyában fekvést (8.hsz.) viszont én furcsállom.

2016. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!