Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyakran látjátok tesótokat?

Gyakran látjátok tesótokat?

Figyelt kérdés
hány évesek vagytok,hány tesótok van és milyen időközönként találkoztok?milyen a kapcsolat?illetve ha még együtt laktok milyen?sose volt tesóm sorozatokban ,filomekben ha látom,hogy felnőtt tesók hogy tartják a kapcsolatot kiváncsi vqagyok ez hogy müködik a valóságban.én mindig vágytam tesóra,gyerekkoromban több otthoni unatkozás volt,barátnőmék sokan laktak otthon és mindig tök buli volt.én 14 éves koromtol egyedül aluttam sokszor mert apa akkor halt meg és anya sokat éjszakázott,és a barátaim nem érthették ezt meg.20 éves koromban anya külföldre ment évente látom,23 éves koromban mamám is meghalt.most 26 vagyok van egy babám és férjem,de örök törés lesz bennen.hiányzik a család..szivesen hallok minden történetet.meséljetek :)
2016. okt. 26. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok, testvérem 29, egy évben 2x találkozunk, sosem volt jó kapcsolatunk. Régen sok rossz dolgot elkövetett ellenem, megkeserítette az életemet.
2016. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal felnőttek vagyunk mindketten, de másik országban lakunk, így évente max. háromszor-négyszer látjuk egymást, de minden nap beszélünk online vagy telefonon.
2016. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 vagyok, a nővérem 32. Nálunk érdekes a felállás, mert csak felnőttkorunkban ismertük meg egymást, bonyolult sztori... De azóta kb tűzbe mennénk egymástért egy rossz szó nélkül. Megértelek, nekem is hiányzott a testvér. De most nagyon hálás vagyok érte a sorsnak.

28/F

2016. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg otthon laktam, se láttam őt naponta (ő is otthon lakott), most, hogx elköltöztünk, egyszer láttam az utcán. Sosem voltunk jó testvérek, annyira nem tör meg a dolog. Sőt...
2016. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2 alkalommal találkozunk, egyébként ott az internet, már egyikünk sem lakik a szüleinkkel, ő időnként kiküldetés miatt külföldön van. Mi úgy vagyunk, hogy mindenki éli a maga életét, nem vagyunk rossz tesók, de nem is lógtunk soha egymás nyakán, ha kell, akkor meg ott vagyunk egymás mellett.
2016. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

26 éves fiú vagyok. Egy nővérem van, akivel már több mint öt éve nem egy fedél alatt élünk. Nem sokkal idősebb nálam, tehát gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Gyerekként rengeteget voltunk együtt, játszottunk, csavarogtunk. Persze nem ritkán veszekedtünk, de mégis egy biztos pont volt nekem, szóval megvolt a bizalom, számíthattam rá bármikor. Amikor kamaszodott, elkezdett több időt házon kívül tölteni a saját barátjaival, pasijaival. És én is foglalkoztam a saját dolgaimmal. Azt gondolom ez természetes dolog, de mégis, onnantól kicsit "elhidegültünk". Mivel két teljesen ellentétes személyiség vagyunk, felnőtté válva már nem nagyon találtuk a közös nevezőt, csak "megtűrtük" egymást. Aztán ő elköltözött hazulról. Nem is bántam, mert a végén már sokszor kiborított a hülye stílusával.. Fura, de onnantól kezdve jobban kijöttünk egymással. Mondjuk logikus, mert azután nem naponta hússzor láttam, hanem húsz naponta egyszer :) De akkor is inkább ő keresett, nem én őt. Nemrég úgy alakult, hogy én a világ másik pontjára kerültem, nagyon messze hazulról. Sajnos én olyan ember vagyok, aki senkihez nem tud érzelmileg ragaszkodni, így (akármennyire csúnya dolog egyesek szerint) egyáltalán nem tartom a kapcsolatot sem vele, sem a szüleimmel, sem senkivel, akivel nem találkozok naponta. Most ő olyan nekem, mint bármely régi ismerős a távoli múltból. Néha eszembe jut, hogy van, de úgy gondolom mindenki élje a saját életét.. Karácsonykor azért majd felhívom. :)

Mindent összevetve, egy testvér nagy hatással van a személyiségfejlődésünkre.. de nem mindig pozitív módon..

2016. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
szerintem meg örülj, hogy nincs testvéred...a legtöbb embernek borzalmas a kapcsolata a tesójával.
2016. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27 vagyok bátyám 35,minden nap találkozunk együtt élünk még, és semmi extra köszönünk meg ha valami kérdésem van vagy neki válaszolunk egymásnak semmi több
2016. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem, ő más országban lakik. Havi 1-2 x beszélünk, ha valami esemény van többször is.

Nem vagyunk rossz viszonyban, de sajnos nem is vagyunk túl közeliek.


26-N

2016. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 vagyok, nő. 4 testvérem van: 3 fiú(50, 45 és 36 évesek). Van egy nővérem is, ő 44 éves. Ezek közül a legfiatalabb az édestestvérem, a többi csak anyáról testvérem, de emiatt sosem tettünk különbséget.

A nővéremre mindig számíthattam, gyerekkoromban ő vitt játszótérre, ő jött szülőire, stb... Jelenleg a nővéremre és a két fiatalabb bátyámra mindig számíthatok.Egyedül nevelem a kisiskolás lányom születése óta, és akkoriban halt meg anyukánk is, de ők mindig mellettem álltak, segítettek.Mostanában is ha beteg a lányom és nem mehet iskolába, valamelyiküknél mindig van otthon valaki, aki vigyáz rá. Egyébként nővéremmel és legfiatalabb bátyámmal heti szinten beszélünk, találkozunk. Ünnepeken összejárunk. Csak a legidősebb bátyám az, aki kilóg a sorból. Ő korán összeállt egy roma nővel,mindketten alkoholisták lettek, nem szeretnek dolgozni, ápolatlanok. Született 7 gyerekük, mindet intézetbe adták.Szóval velük nem tartjuk a kapcsolatot annyira. Ritkán találkozunk.

De attól még őt is szeretem, mert a bátyám. Minden testvéremet szeretem.

2016. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!