Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van még értelme reménykedni,...

Van még értelme reménykedni, hogy leszünk normális kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igaz, ez már csak költõi kérdés szerintem.

A lényeg, hogy tesómmal nagy a korkülönbség. 4 éves voltam mikor megnõsült. Nem igazàn volt testvéri viszony. A sóg.nõm meg hàáàt a legpénzéhesebb ember akit ismerek. Tesóm meg nagy papucs. A lényeg, hogy pár éve összevesztünk a pénzen, mikor àrva lettem. A lényeg, hogy az árvaellàtásomból miért nem adok az õ lakàshitelükbe. Mellesleg megjegyzem, nem lett örökségem, a szüleim hitelje miatt. (féltesók vagyunk). Nyilvàn örültem h suli mellett magamat eltartom. Pár éve jött üzi a sóg.nõmtõl karàcsonyra, hogy reméli minél hamarabb meghalok. Most meg megint felkeresett, hogy hagyjam õket békén. Wtf? Csak az érdekes, hogy nem is talàlkozok velük, nem írok nekik, nem beszélek róluk senkinek, sōt még csak olyat sem osztok meg facen , ami a testvéri szeretetrōl szól(bár nem is ismerōseim). Àllítólag mégis fel akarom venni velük a kapcsolatot. Persze megnyugtattam hogy nem. De ezek szerint ennyi êv múlva is én vagyok a rossz? Már felesleges reménykednem, igaz? Kössz, ha elolvastad, ez inkább panasz volt.



#sógornō
2016. dec. 9. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
felesleges reménykedni. a tesódat megszállta egy pszichopata gyökér. ne foglalkozz vele. ha keres, ird meg neki hogy nem érdekel a picsogása és kopjon le rólad.
2016. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges, ne reménykedj. Neked sajnos nincs tesód. És időről-időre rád fognak akaszkodni, hogy miért, azt talán ők maguk sem tudják. Tapasztalatból írom, velünk is ez van, 14 év korkülönbség, két éve még csak nem is láttam, nem beszéltem vele, semmi formában nem tartunk kapcsolatot, mégis hallom vissza anyánktól, hogy aktuálisan mi a gondja velem, mit szeretne számonkérni rajtam. Mondom, kettő éve nincs vele kapcsolatom, de ő kreált magának kritizálnivalót. Az ilyenek nem változnak, de hogy mit akarnak ezzel elérni, azt senki sem érti.
2016. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam, nemcsak pesszimista vagyok.

Akkor nekem ő màr csak az anyám fia, és így természetesen sógornōm se. Lassan túlteszem rajta magam. Csak rossz lesz a gyerekemnek megmagyaràzni, hogy miért nem a nagybàtyja a nagybàtyja és miért nem az unokatesója a gyerekük. A férjem családja is pici. Remélem azért a fiam nem érzi majd magát olyan egyedül később, mint én.

Ja és ment a zöld természetesen. Erre nincs rossz vàlasz.

2016. dec. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!