Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lelkiterror kapcsolatban van...

Lelkiterror kapcsolatban van a hugom!?

Figyelt kérdés

A hugom egyutt van egy sraccal mar 2eve es osszeakarnak koltozni aminek en nem orulok mivel a srac terrorban tartja.

Nem bantotta MEG de ki tudja mikor kerul ra sor.

Folyton veszekedtek regen, mostmar nem( vagy nem tudunk rola) mindig beszologat neki az alakjara ha ebedelunk es tesom megszolal hogy"jaj de sokat ettem. Faj a hasam" akkor elkezdi mondani de ilyen paraszt hangsullyal hogy "dragim akkor minek kell ennyit enni? Minek?" Vagy maskor is volt hogy ettunk es akkor beszolt neki hogy "az mar nem kene szerintem mert sz a r u l leszel"

Mintha kb megszabna mennyit ehet.

Most tok sokat fogyott mert kiderult hogy ilyen-olyan zsiros kajakat nem ehet. Es a szuleim sem szolnak semmit csak dicsergetik hogy jaj de kis csinos.

Mutogatta nekem az uj ruhait es a parom elott! Vette at a felsojet. Teljesen ledobbentem hogy elotte kelleti magat.

Raadasul apukank se mondd erre az egeszre semmit csak dicsergeti hogy milyen csinos lett, nekem meg tobbszor megjegyzi hogy hiztam

Mar majdnem elnezest kertem.hogy engem nem terrorizal a szerelnem hogy mennyit ehetek.

Mit kellene tenni? Sajnos teljesen elnyomja tesomat mert olyan arrogans nagykepu. :(


2017. jan. 21. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Akiket az ég egymásnak teremtett, együtt lesznek, akiket meg nem nem lesznek. Nem minden kapcsolat egyforma, valahol egy rossz szó el nem hangzik, van akik napi szinten veszekednek, mégis boldogok egymással. Minden kapcsolat más és más.
2017. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az a gond, hogy terrorozálják a tesódat, avagy az, hogy a Te párod előtt öltözik át, esetleg az zavar, hogy ő fogyott, te meg nem? Szerencsére a te párod nem szól rád, hogy mennyit egyél, de nem is a másik kénye-kedve miatt kell abbahagyni a mértéktelen zabálást, hanem azért,hogy ne hízz bálna méretűre és egészséges maradj. Magadnak teszel szívességet, ha foglalkozik evvel a környezeted, ha nem...
2017. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

1. Szerintem a saját életeddel kellene foglalkzonod, nem a testvéredével!


2. Amit írsz, azerint a húgod kapcsolatával semmi gond sincs, a viselkedésüknem nincs semmi negatívan feltünö.


3. Szerintem csak féltékeny vagy rá, hog ö csinos. Mivel rajtad kívül senkinek nincs problémája vele, a hiva benned van.

2017. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi a lelki terror, hogy szól neki, ne egyen túl sokat, mert megint panaszkodni fog, hogy fáj a hasa?..
2017. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Az hol súllyal való piszkálás, hogy a testvéred rendszeresen túlzabálja magát és másnak meg hallgatnia kell a panaszkodását. Ismeri a párja és kész.

Az én barátom is szokta "szabályozni"az étkezésem, tudja, hogy sokszor csak a szemem kíván valamit és nem bírok megenni egy teljes adagot, ilyenkor inkább egyet vesz/csinál és ad belőle.


Te meg ne legyél féltékeny a testvéredre.

2017. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

1 nem a te dolgod hogy él

2 k-ra semmi jogod beleszólni

3 ez nem lelki terror

+1 az írásod viszont már bűncselekménynek minősül :S

2017. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a kajával kapcsolatban nyilatkozik neki így, addig szerintem nincs gond. Valószínűleg próbálta másként is figyelmeztetni, nem ment, aztán rájött, hogy ilyen stílusban jobban motiválja (ami nem túl szép, de ha egyszer ez beválik). Különben se azt vágta a fejéhez, hogy tehén, hanem hogy ne egyen annyit, mert rosszul lesz. Van különbség.
2017. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tűnik lelki terrornak. Lehet sokat beszéltek róla, hogy nincs megelégedve az alakjával és a pasi csak segíteni akar neki. Én is folyton panaszkodok, lehet örülnék is neki ha barátom mindig szólna ha túl sokat akarok enni.
2017. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
A húgod barátja szerintem, csak figyel az egészségére, csak kicsit bunkón. Nem mindenki veszi észre, hogy beszél. Szólj a barátjának, hogy téged nagyon zavar az, hogy így beszél. Hátha megérti. De mondom, szerintem csak túlreagálod a dolgot. :) De ahogy olvasom, egy kicsit féltékenykedsz is a húgodra. :/
2017. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mindig szól a barátom hogy ne szedjek ki annyi kaját, mert a negyedét nem bírom megenni utána meg ott marad. Nem is tudtam hogy lelki terror alatt vagyok.
2017. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!