Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Volt már, hogy ugyanazt...

Volt már, hogy ugyanazt álmodtátok a testvéreddel?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis nagyon hasonlót.


Mi volt az? Mi volt rá a reakció a családban?


Nem ezotériás szempontból érdekel, nem is ilyen magyarázatot keresek. Csak velünk gyakran volt még akkor is, mikor már elköltöztem.

A húgom fiatalabb nálam 3 évvel.

Egyszer mikor még otthon laktam, azt álmodtam, állok a hálószoba tükör előtt, és nézem magam, miközben a fogaimba apró jelek vannak vésve, a szemeimből pedig folyik a vér. De nem volt ijesztő álom, inkább nyugodt, sőt, boldog.

Elmeséltem anyukámnak, mire a húgom, aki fél órára rá jött ki a konyhába mondta, érdekes, mert ő is azt álmodta ma, hogy nézi magát a tükörben, vér folyik a szemeiből, éde valamiért boldog közben. Én ekkor voltam 19, a húgom 16.

Mikor már külön laktam, egyik nap azt álmodtam, anyukám meghalt betegségben. Reggel gyorsan felhívtam, jól van-e.

Minden rendben volt, semmi baja nem is volt akkoriban, de érdekességként elmondta, hogy a húgom is odarohant hozzá pár órája, mikor felébredt, mert azt álmodta, hogy anyu megbetegedett és meghalt.


2019. márc. 17. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:

A húgom a fürdőszobatükörrel álmodott, nem a hálószobaival


*éde helyett és

2019. márc. 17. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, hogy hazudik a húgod.
2019. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

... meg nyilván az édesanyja is.


Kérdező, velem történt ilyen, igaz, nekem nincs testvérem, de a párommal már álmodtuk majdnem teljesen ugyanazt. A mai napig nem tudom az okát, racionális nincs.

2019. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámmal mi is álmodtuk már ugyanazt, de csak évekkel később derült ki, egy családi összejövetelen vhogy előjöttek az álmok én elkezdtem mesélni mit álmodtam gyerekkoromban és hogy mennyire bennem van még mindig ez az álom, erre bátyám mondta, hogy ne hülyéskedjek gyerekkorában neki is ugyan ez az álma volt és szintén megmaradt benne...
2019. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!