Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergiás reakció lehet?

Ez allergiás reakció lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pont fürödtem a kedvenc tudfürdőmmel, majd mikor kiszálltam volna, észrevettem, hogy egy csíkban még van az alkaromon tusfürdő. A lemosott helyen, pontosan a tusfürdő csík helyén piros volt a bőröm. Nem tudom, lehet érzékeny lehet a bőrőm erre a tusfürdőre? Mert akkor persze nem használnám tovább. Vagy úgymond bármelyik tudfürdő után, ha véletlenül magamon hagyom kipirosodik a bőr? Kb. 5 percet lehetett rajtam.

2019. szept. 30. 00:24
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem ez nem érzékenység, csak azon a részen a bőr nem kapott levegőt. Ha utána nincs semmi tünet és eltűnik hamar, akkor az volt véleményem szerint. De ezt egyszerűen lehet ellenőrizni.
2019. szept. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!