Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tudnék még kezdeni az...

Mit tudnék még kezdeni az allergia miatt begyulladt szememmel, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Szedek allergia elleni gyógyszert és használok szemcseppet. Most éppen Visine-t, de előtte már kipróbáltam sok mást is.

Jelenleg ezek ellenére ott tartok, hogy alig látok a szemeimmel, folyton könnyeznek, ég, fáj mindkettő, de főleg a jobb. A hideg borogatás kicsit enyhíti, de attól meg kiszárad és azért viszket.

Mivel tudnám még enyhíteni a fájdalmat és hogy ne nézzek ki úgy, mint egy másnapos? Tisztára be van dagadva még a környéke is.

Bármit kipróbálok, javasoljatok légy szíves bármit, ami használ. Kamilla nem jó, nagyon szárítja. Köszi!



2020. aug. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik szemcseppet, esetleg másik allergia gyógyszert. A párom Cetirizint szed, neki nincs semmi baja.
2020. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az allergia az csak a tünet. Valami felborultság van a szervezetedben. Ha nem csak a tünetet szeretnéd kezelni, hanem magát az okot, akkor érdemes utánanézni az alternatív módszereknek is. Igaz, ez egy hosszadalmasabb folyamat, sokkal több lemondással, változtatással, energiabefektetéssel jár, de sokszor végleg megszabadít a gondoktól.

Ha belevágsz, akkor első lépésben keress olyan embereket, akiknek már sikerült elérni ezt.

2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld kezek. Másodiknak írnám, értem én a felborultságot a szervezetemben, biztosan van, de hát kinek nincs? És ennyi ember, aki allergiás a parlagfűre, mindnek testi-lelki gondja van? Ok, utána fogok járni, mert ez már elviselhetetlen.
2020. aug. 30. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Receptre sokkal hatásosabb szemcseppet is kaphatsz, ami nemcssak a tüneteket kezeli, hanem az allergiás reakció folyamatát állítja le.

Menj orvoshoz, ha a háziorvosod nem ír fel ilyet, keress allergológust.

2020. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Már kerestem allergológust, ő írt fel szteroidos szemcseppet, Mametosan Sandoz orrsprayt és Desloratadine Actavis tablettát. Valamit segítenek- gondolom - te a szemem teljesen ki van készülve, alig látok.
2020. aug. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!