Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van többször székletem,...

Miért van többször székletem, amióta gluténmentesen eszem?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálat eredménye lett, hogy gluténmentesen kell ennem. Ma pl.: 3x volt székletem. Korábban csak 1x volt naponta.

2020. okt. 14. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És szaga sincs, keményebb lett
2020. okt. 14. 19:40
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
A glutén eléggé birizgálja a vékonybél tápanyagfelszívó képességét és alapvetően jobb lesz az emésztésed, ha elhagyod a glutént és ez simán jelentkezhet ilyen formában.
2020. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ez jelentheti azt is hogy gyógyulok?
2020. okt. 14. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
A napi háromszori széklet teljesen normális, főleg, ha olyan az állaga, mint amilyennek leírod. Jó étvágyat nekem, neked pedig jobbulást!
2020. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jo ut az aranyer fele
2020. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 10 napja vagyok gluténmentes diétán és ugyanezt vettem észre. Napi 2 székletem van a korábbi 1 helyett, de ezek kisebb mennyiségűek és kemények, a korábbi nagy mennyiségű lágyhoz képest. Szóval ez biztos jó jel.
2021. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!