Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Előfordulhat hogy egy fémaller...

Előfordulhat hogy egy fémallergiásnak a gyógyult füllyukban nem okoz gondot a gagyi fülbevaló, a frissen szúrt füllyukban igen?

Figyelt kérdés
Átvert az ötvös jeligére.

2021. ápr. 24. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Röviden elvittem kitágíttatni a fél pár karika fülbevalómat, otthon láttam hogy nem a sajátomat kaptam vissza, nem stimmel se a színe, se a vastagsága. Egy vagy két napig hordtam a problémamentes fülemben, ott nem volt gond, de a másikba új lyukat kellett szúrni tegnap, na ott viszont begyulladt, vörös és fáj. Ilyen még nem volt. 😡
2021. ápr. 24. 17:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem érem, az új a régi lyukban nem okzott gondot, aztán kipróbálad az új lyukban is és ott igen?

Nekem simán gyulladást okoz a régi lyukakban is. :(

2021. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, igen így volt. Azt nem értettem hogy létezik-e hogy csak az egyik fülem ilyen érzékeny, vagy pedig átvert az ötvös, és valami gagyit adott vissza a saját fülbevalóm helyett.
2021. aug. 25. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

De hát tényleg nem ugyanazt adta vissza, nem?


Amúgy most épp nekem is csak az egyik cimpámban van gyulladt göb (mindkettő 2x lett kifúrva, egy időben).

2021. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem ugyanazt adta vissza, egyszerűbb volt adni egy nagyobbat mint a régít tágítgatni, de ezt meg kellett volna mondania. Kérdés hogy amit japtam az mi volt. Amúgy már mindegy, hagytam benőni.
2021. aug. 25. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vitted vissza? Lehet másnak is rosszat adott.


Amúgy ilyen hamar benőtt?

Én több mint 1.5 évig nem viseltem semmit és még megvolt a lyuk most is. Amúgy én nemesacéllal próbálkozok (új füli) + ami alleegizált az beródiumoztatom majd, hátha.

2021. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!