Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Beoltottam magam pfizerrel...

Beoltottam magam pfizerrel első oltas volt még és tüsszenteni szoktam olykor folyik az ORR is köhögni is mi lehet ez félek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
mindjárt elpatkolsz...:D
2021. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oltás után 3 nappal kezdődött ugyanez nekem. Több mint 2 hete tart, majd megfulladok
2021. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én nem oltattam magam, mégis vagy két hónapja napi húszat tüsszögök góc miatt meg folyik az orrom. Bele se gondolok mi lenne ettől a szartól.
2021. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem kell félni. Az semmire ven visz egyébként sem, csak megnehezíti a dolgokat.

Tudniillik, van egy olyan dolgunk amit úgy hívnak, hogy immunrendszer. Ez a rendszer felelős a baktériumok, vírusok, és más mikróbák kordában tartására. szemben. Hogy hogyan történik mindez, abba most nem mennék bele, maradjunk annál h rendkívül összetett és bonyolult módon, egyes területeit máig kutatják.

Az oltás (bármelyik és bármilyen) szimplán csak annyit tesz, hogy aktiválja az immunrendszert, az adott mikróbára, hogy hamarabb és hatékonyabban tudjon dolgozni. Persze ezt több kevesebb sikerrel, mivel ahány ember a földön, attól még sokkal különfélébb az immunrendszer. (Ebből adódik, hogy valaki majd belehal egy betegségbe, míg más hosszabban tartó taknyolással átesik rajta.

Ezek a tünetek amiket leírtál, csak az immunredszer aktivaciója miatt keletkeztek, el fognak múlni. Ennek inkább csak örülni kell, mert szinte biztosan hatott rád az oltás.

2021. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
4, ne legyél ilyen naiv. Egy egyszerű kérdés: és ha romlott az oltás? Nem tudhatod, annak meg végképp nem hihetsz amit mondanak.
2021. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!