Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fémallergiás hordhat alumínium...

Fémallergiás hordhat alumínium karórát??

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék venni egy okos órát, aminél fel van tüntetve,hogy alumíniumból van!Okozhat-e gondot valakinek aki fémallergiás?

#allergia #fém allergia #Aluminium óra
2023. márc. 18. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Aki fémallergiás, az alumíniumra is nagy valószínűséggel az, szóval olyat ne vegyél.
2023. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemzö, hogy valaki mindenféle fémre allergiás legyen. Ezt kellene potositani. Azonkivül a dekorácios célra is készitett alutárgyakat vastag elox vagy email réteggel védik a sérülésektöl. Nem biztos, hogy arra is allergiás.
2023. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nincs feltűntetve az órán,csak nagybetűkkel,hogy alumínium..Ezért tűnt fel,egyébként eszembe sem jutott volna,hogy megnézzem miből van!Lehet,nem véletlenül emelik ki,hogy miből van??
2023. márc. 18. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs, mert aki allergiás, az tudja általában pontosan mire. Ha nem tudod pontosan, akkor ne vegyél ilyet, inkább olyat, ami konkrétan antiallergén, pl. titán, vagy van biztosan még más is, de alumíniumos legyen.
2023. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a nikkel okoz allergiát, szerintem is.meg kéne tudni, milyen allergia pontosan.
2023. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*4-eshez: Mármint, hogy ne alumíniumos legyen, de nem tudod megkérdezni?
2023. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam ugyanolyan órát titánban is,csak kicsit húzósabb az ára ,gondolom pont ezért!De kár kockáztatni gondolom!
2023. márc. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!