Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Elektrolit akupunktúrás...

Elektrolit akupunktúrás allergia vizsgálat tényleg működik, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sose hittem benne, hogy ezek működnének, de gondoltam rákérdezek, hogy kinek milyen tapasztalata van. Találtam egy elektrolit akupunktúrás allergiavizsgálatot, ami azért lett nagyon vonzó, mert 4 éves a kislányom és szúrás mentes lehetőségek után néztem, viszont nagyon megosztóak ezzel kapcsolatban a vélemények, szóval most elbizonytalanodtam.

Főleg hogy az oldalra ki van írva, hogy lehet, hogy nem lesz pontos az eredmény. Aki esetleg volt már ilyen allergiavizsgálaton, letudná írni a véleményét?


2023. júl. 13. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Annyi értelme van mint ha jósnőhöz vinnéd hogy mondja meg az üveggömbjében lát-e betegséged (magyarul semmi)
2023. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Voltál ilyen vizsgálaton?

2023. júl. 13. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rendes akupunktúra segített allergia asztmában. És moxás kezelést is kaptam. A moxát szerintem kicsi is kaphatja. Érdemes megkerdezni rendelőben. Én felnőttként mentem, sajnos gyerekként nem ismerte anyukám, mert akkor sokkal eredményesebb lehetett volna. De így is rengeteget segített, csak ismételni kell.
2023. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!