Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Epipen injekciót hogyan lehet...

Epipen injekciót hogyan lehet fel íratni?

Figyelt kérdés

Több éve étel allergiám van, a tavaly előtti évig csak rizset ehettem sajnos pont ezért hisz nagyon nagy volt az allergiám és mindegyik hármas szintű volt, tehát a legmagasabb. Sikerült egy jó orvossal ezt csökkenteni mandulára és mogyoróra és még néhány növényre.Sajnos most hogy jön a tavasz virágoznak a növények, szinte minden hajnalban arra kelek hogy alig kapok levegőt, be van dagadva a szám és az arcom.Félek hogy egyszer még ilyen kevés levegőt se fogok tudni kapni.

Reggel/este két különböző antihisztamint szedek és emellett még van reggel/este orr spraym is.

De sajnos ezek mellett is ugyan ez van.



márc. 23. 20:06
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szakorvossal konzultálsz erről.
márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a háziorvos is felírja, ha nem figyelek oda és közel van a lejárathoz, de akkor fizetős lesz (kb 15k). Mondjuk nekem van róla papírom és anafilaxiám is volt.

Amúgy szakorvos kedvezményesen is fel tudja írni. De eljutni egy gasztroenterológushoz hónapokba telik...


Egyébként nem tudom, milyen teszted van, ami hármas szintű és legnagyobb. Nekem a szezámmag mellett 6-os szám szerepel az lgE teszten.

ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es az orvos mondta hogy a legnagyobb.Pontosan én se tudom hogy milyen viszonylatban számít legnagyobbnak.
ápr. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!