Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózmentes tejtől hányás de...

Laktózmentes tejtől hányás de mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok laktózérzékeny sose voltam az de na vettem egy la kakaós tejet reggel ottani belőle egy kortyot azóta nagyon rosszul vagyok és már kétszer hánytam is

Mitől lehet ez?



márc. 23. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Romlott volt a tej, vagy elkaptál egy vírust és pont most jött ki.
márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
virus
márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se vagyok laktóz érzékeny és vettem már olyat, mert csodával határos módon olcsóbb az volt a legolcsóbb tej akkor a boltban.

Semmi bajom nem volt. Mert ugye gondot nem okoz az, ha valamiből mentest veszel és nincs érzékenységed.

De ha romlott dolgot eszel vagy vírust kapsz el az okozhat ilyet. Nem azzal volt a baj, hogy laktóz mentes tejet ittál.

márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy korty meg romlottbol sem okpzna feltetlenul ilyet. Veletlen egybeeses.
márc. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem teljesen véletlen: a gyomrodban, beleidben tenyésző vírus megörült a tej fehérjetartalmának, gyors szaporodásba kezdett, a szervezet ezt érzékelte és erre jött védekező reakcióként a hányás. Laktózmentesség ide vagy oda. Bár annak is lehetett köze hozzá, ha a vírus a laktózt nem, de a glükózt, galaktózt képes felhasználni. Nyilván ez nagyrészt találgatás, nem biztos hogy így történt, de akár okozhatta a tej hogy pont akkor lángolt fel a vírusfertőzés.
márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!