Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lehetek?

Allergiás lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, orvoshoz fogok menni, csak most kicsit sűrű a napirendem.

Szóval még januárban beteg voltam, aztán februárban újra, most meg folyamatosan, egy hetes szünetekkel. Folyik, dugul az orrom, köhögök, a tüdőmbe nem jön oxigén, nem tudok egy jó nagy lélegzetet venni. Nincsenek kiütéseim, viszont a bőröm sok helyen viszket, ami lehet, totál független ettől. Annyi a különbség a januári, februári betegségtől, hogy most nem lázadodom, nem megy a hasam, csak ezek a tünetek, amiket felsoroltam. Ezentúl ilyen általános gyengeséget is érzek, mintha a vérnyomásom lenne fura. Most rossz az immunrendszerem, és mindig lebetegszem, vagy tényleg allergiás vagyok? Az allergia folyamatos, vagy hetente lehet jobb/rosszabb?


ápr. 5. 17:23
 1/1 anonim válasza:
Ez nem allergia. Menj orvoshoz.
ápr. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!