Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Darázscsípés allergia?

Darázscsípés allergia?

Figyelt kérdés

2 napja csípett meg,akkor “normál” volt,1-2 óra múlva megszűnt. Tegnap éjjel brutális égés, viszketés és fájdalomra ébredtem. Elmentem orvoshoz, hogy adjon rá valamit, azt mondta ez allergia.. és adott antihisztamint, meg fenistil gélt. Jég nélkül megőrülök.

Ez meddig tarthat?

Sokszor csípett már meg, eddig nem volt ilyen :(



ápr. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a darázscsípés volt a gond, ha arra lennél allergiás, az azonnal jelentkezett volna, feltehetöen valami vegyszer vagy hasonló került a szervezetedbe a fullánkkal, arra reagálsz
ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Orvos szerint másodlagos allergia, az 24-48 órán belül kezdődik.

Gyógyszerész is ezt mondta 😕

ápr. 10. 21:23
 3/3 Tatyó ***** válasza:
Én egy ideje "hőkezelem" a darázs és méh csípéseket: lehet venni direkt erre való készüléket is, de én megoldom "ügyesen". Hihetetlen, de szinte 10 perc alatt megoldja -ecet, szódabikarbóna semmi ehhez képest. Azelőtt még több napig viszketett utána, így meg percek alatt, sokat javul. (thermostift)
ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!