Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A kezemen a felso borreteg...

A kezemen a felso borreteg folyamatosan jon le eleg zavaro regora kuszkodok mi lehet?

Figyelt kérdés
Mindig meleg idoben jon elo, tavaly majustol novemberig szenvedtem vele, voltam 30 ezres magán orvosnál, mondta hogy mem fertőzés, allergia teszten kijött a tej, elhagytam a tejet es megjavult dd sztem koze volt ahoz hogy nem is volt meleg es kevesbe szarad ki, most se iszok tejet megis elojott, vajoban az okozhatja, hogy nem iszok 2-3l vizet egy nap? Felirtak szteroidos kremet de azt nem valtanám ki
máj. 14. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A krémet milyen problémára gondolva írták fel? Gondolom az okozza, ami miatt felírták és lehet az tudna rajta segíteni. Nem a vízhiány szerintem, mert sokan nem isznak annyit, mégsincs ilyen problémájuk.
máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sima szteroidos kéz krém, az orvos megmondta, hogy fogalma sincs mitől lehet, de nyesze itt egy krém :D elkezdte sorolni, hogy hát nem fertőzés és ennyi
máj. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!