Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az asztmások mit csinálnak ha...

Az asztmások mit csinálnak ha elfogyasztása a pipabol a gyogszeruk és az orvosok szabadságon van a helyettest pedig lekesik?

Figyelt kérdés

máj. 21. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki asztmás, az idöben gondoskodik a gyógyszereiröl, mert anélkül akár életveszélybe is kerülhet, szóval ilyen gyakorlatilag nem fordulhat elö.


De elvi szinten az ügyeleten felírnák neki.

máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Én évtizedekig voltam az asztmás, óvodás korom óta.

Annyira súlyos volt, hogy minden nap túladagoltam a Ventolin-t magamnak, már napi 10 puff on túl voltam. A Buteyko-légzéssel pár hét alatt kigyógyultam belőle, nekem tüdőasztmám volt. Hogy mondjuk szívasztmára jó-e azt nem tudom, de tüdőasztmára biztosan. Ajánlják pánikbetegeknek és magas vérnyomásosoknak is, de hogy erre jó-e nem tudom, ártani biztos nem árt. Nem voltam soha pánikbeteg és magas vérnyomásos. Azt híresztelik, hogy Buteyko magas vérnyomásos volt és ezzel tette helyre a vérnyomását, de hogy igaz-e nem tudom. Tüdőasztmát nagyon hatékonyan gyógyítja.

máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es: van még sok ilyen kuruzsló-tipped???
máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem muszály megvásárolni a Buteyko tanfolyamot, minden információ fent van a neten videók formájában. De ha megvásárolod akkor sem jársz rosszul, értelmes dolgokat tanulsz akkor. Én nem végeztem el a tanfolyamot, nem fizettem egy Ft-ot se, csupán a videók nézésével amik fent vannak a neten, gyógyítottam meg magamat a tüdőasztmából.
máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Hogy milyen videókat nézzetek abban nem tudok tanácsot adni, mert már 10 év elmúlt azóta, hogy meggyógyítottam magam a tüdőasztmából Buteyko légzéssel.

És amint írtam, nem vásároltam meg a Buteyko légzés tanfolyamot, egy Ft-ot nem költöttem rá.

Már rég elfelejtettem milyen videókat néztem. De aki kíváncsi rá annak a módszert el tudom magyarázni. Már jó pár asztmásnak elmagyaráztam, teljesen ingyen, szóval miért lennék kuruzsló?


Az a kuruzsló aki pénzt kér, PÉNZT, valami olyan dologért ami nem működik(Egészség témában). Soha, senkitől nem kértem pénzt semmiért, szóval ezt kikérem magamnak, hogy kuruzsló lennék.

máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó lehet tévedtem. Én eddig azt gondoltam, az a kuruzsló aki pénzt kér valami nem működő egészségügyi dologért.

[link]


Arcanum szerint a kuruzsló:

Az a személy, aki hozzáértés, képesítés nélkül orvosi tevékenységet folytat.


Akkor az nem kuruzsló, akinek megvan az orvosi végzettsége és szándékosan olyan tanácsokat ad az embereknek, amivel rontja az egészségüket. Ez rosszul van megszerkesztve, hogy mit tartunk kuruzslásnak nem?

máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kuruzsló az, aki haszontalan vagy ártalmas valakiket terjeszt gyógyszerezési célokkal, és független attól, hoyg pénzért vagy sem.
máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek megvan az orvosi képzése, az nem kuruzsló.
máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer nem volt nálam a pipa, bementem a gyógyszertárba - fulladtam - és a gyógyszertáros megszánt. De ha lehetőségem lenne, az orvosi ügyeletre mennék be. Ha súlyos a helyzet mentőt hívnék.
máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!