Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia és intolerancia...

Allergia és intolerancia vizsgálaton is voltam, de hogy jöhetett ki ez az eredmény?

Figyelt kérdés

Például: sárgarépára allergiás vagyok, kimutatta az orvos által végzett vérvizsgálat. Pár hónappal korábban idehaza elvégeztem a FOOD DETECTIVE étel-intolerancia vizsgálatot, ott a sárgarépa teljesen fehér maradt, azaz negatív.


Mit jelent ez? Nem úgy lenne logikus, hogy amire allergiás az ember, abból már kis mennyiség is bajt okoz, azaz a sárgarépának be kellett volna színeződnie a FOOD-os teszten?


2014. márc. 8. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
De igen,igazad van. Az allergia a legkisebb mennyiségtől is okoz panaszt. Viszont a pár hónap alatt kialakulhatott az érzékenység. Ezzel nem együtt születünk,hanem az idők során alakul ki. Úgyhogy az nem jelent semmit,hogy néhány hónapja még negatív volt az eredmény.
2014. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az a fura, hogy fordítva volt: előbb csináltam meg itthon a FOOD-ot, és utána (kb 1,5 hónappal) mentem dokihoz, aki elvégezte az allergia-tesztet.
2014. márc. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!