Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit csinaljak, hogy elmuljon?

Mit csinaljak, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
Allergias vagyok mar tobb eve. Mar egy csomoszor megvizsgaltak, volt, hogy 2 hetig nem mentem suliba, mert mindig orvoshoz mentunk. Az a bajom, hogy mindig (de legtobbszor telen) bedugul az orrom, es hiaba fujom ki, semmi ertelme. Szinte mindig olyan mintha meg lennek fazva, mert ez miatt nem tudok normalisan beszelni, csak rekedtesen. Sokszor van, hogy ez miatt ejszaka sem tudok aludni, mert a szamon kell vennem a levegot. Eleinte ez sok nehezseget okozott, mert alvas kozbe mindig az orromon vettem a levegot es mindig arra riadtam fel, hogy nem kapok levegot, aztan megprobaltam ujra a szamon venni. Mostanra mar megszoktam, nem riadok fel, de viszont mar a torkom is kiszarad. Minden vizsgalaton azt mondtak , hogy a parlagfure vagyok allergias. De szerintem masra is. A fulem is allandoan bedugul. Mar annyira rossz. A kamilla tea se jo. Van olyan is, hogy 2 napig folyamatosan be van dugulva az orrom akarmit csinalok. Mit tegyek, hogy elmuljon, vagy, hogy ne legyen ez ilyen gyakran?
2015. jan. 31. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet por allergiád (nekem az van és hasonlóak a tüneteim). Szellőztess amilyen gyakran csak tudsz és porold ki az ágyneműt is. Esetleg párásító segíthet a szálló port/pollent lekötni.

Hosszú távon segít a csalán és útifű tea. A csalánt idd 6 hétig, aztán 6 hét kihagyás. Az útifüvet folyamatosan ihatod (értsd heti 3-4 alkalommal). Ez hónapok alatt, de nagy változást hozhat.

2015. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a teákat javaslom amiket az 1 leirt
2015. febr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :))
2015. febr. 2. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!