Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás börreakciót hogyan...

Allergiás börreakciót hogyan tudnék eltüntetni?

Figyelt kérdés

Pár hete tigristapaszt tettem magamra, napokig segített, aztán egyszer, amikor levettem, ki volt vörösödve a bőröm, kicsit hólyagosodva, és égett, viszketett nagyon. Reméltem elmúlik, de pár napom belül már lila volt a folt, és nadrágot se tudtam venni, annyira irritálta, minden. Akkor elmentem bőrgyógyászhoz, akitől kaptam antihisztaminos krémet, és gyógyszert. Két hete kenem, és a folt lassan bebarnult, már egyáltalán nem érzékeny a bőröm. A folt se olyan látványos, olyan mintha ott jobban le lennék barnulva. De mégis csúnya, hiszen egy téglalap alakú foltról van szó.

Bejelentkeztem ismét bőrgyógyászhoz, mert napok óta nem javul a folt, és félek, örökre ott marad.

De csak 2 hét múlva kapok időpontot.

Ezért érdeklődnék itt, van valami általános krém, vagy természetes gyógyszer, ami ilyesmire jó?


Köszi előre is.



2015. máj. 10. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább ne kenj rá semmit míg a bőrdoki nem látta, nehogy mégjobban ronts a helyzeten. Különben nem akarlak elkeseríteni, de ha már barna (bőrszínű), akkor az nem hiszem hogy eltünik.
2015. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsuzs3 válasza:
Mitől múlt el? 3hete lett először piros a tapasz helye, mostmár barna. Semmilyen kezelésre nem reagál:(
ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!