Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Asztmás vagyok, de vízipipázni...

Asztmás vagyok, de vízipipázni szeretnék, csak ásványi kövekkel, nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
Pipáztam már egyszer, ásványi kövekkel. Semmi bajom nem lett, nem éreztem magam rosszul. Jól tömtem, jól végeztem el mindent, meglehetősen tökéletesen. Viszont kéne mások tapasztalata/véleménye, hogy van-e olyan köztünk aki asztmás de vízipipázik ?

2015. máj. 19. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

O.M.G !!!

Miért akarsz te vizipipázni ?

Minek az, főleg ha asztmás vagy ?

Nem értem !!!

2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 savanyújóska ***** válasza:

Nézd, nekem időszaki fulladásaim szoktak lenni (nem tudom mi, pulmonológián kiderült, hogy a macskára vagyok allergiás, ami meg nem annyira igaz) július-augusztus környékén (nagyjából minden este Ventolinnal fekszem 2-3-4 hétig), de nekem semmi bajom nincs tőle. Viszont asztmásan szerintem necces. Ha kész vagy rá, hogy kezeld, ha EGYSZER befulladsz, akkor azt mondom lehet vele kísérletezni, a kőnek tényleg kulturáltabb füstje van, de ne szívjál egyedül, vagy a gyógyszereid nélkül. Plusz nem ártana ha mostnaában elmennél orvosi kontrollra, meg mondjuk fél év múlva, hogy tényleg hosszú távon se ront semmit a dolog.


Ami FONTOS: Ha bármi tüneted van tőle, akko függeszd fel! Minimum amíg orvost látsz (bár ez is szerintem nagyon orvosfüggő, hogy ki mennyire tartja károsnak), de az is lehet, hogy akkor ott érdemesebb átállni az e-cigire...:D

2015. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő.

Köszönöm :) Ma voltam Konrollra. 20% -al jobb lett a légzésem, ez a sportnak is köszönhető. Azóta 2x pipáztam. Semmi bajom nem lett. Porra, pollenre vagyok allergiás,

bizony jó barátom a ventolin. Általában közösségben pipázom mértékkel ! Köszönöm a válaszokat !

2015. máj. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!