Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kátrány allergiával el lehet...

PeXi kérdése:

Kátrány allergiával el lehet szívni kétnaponta egy szál cigit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kátrány allergiás vagyok . Nem szabadna cigiznem . Nem is szoktam sűrün naponta egyet elszívtam ( 1 szálban 6 mg kátrány volt ) aztán egy hónapig leálltam és most megint két napja egy szálat szívok. Jól esik a dohányzás , de megfulladhatok az allergiám miatt ? Végzetes lehet ? Kétnaponta egy szál cigibe belehalhatok allergia miatt ? Mellesleg úgy érzem mintha lenne egy enyhe duzzanat a garatomon de nyelni , meg levegőt venni rendesen tudok ! Kérlek segítsetek ezekben a kérdésekben! De cigizés után semmi fulladás érzetem nincs.

Előre köszönöm a válaszokat !



2016. febr. 26. 17:21
 1/1 anonim válasza:
Ne tedd tönkre az egészségedet,kár ezért cigizned. Hamar rá lehet szokni de nagyon nehéz leszokni. Ha nem hagyod abba előbb vagy utóbb a korház lesz az otthonod,és szerintem senki sem örülne neki. A cigi nem megoldás ha ideges vagy, vagy ha unatkozól. Csinálj helyette mást, sétálj, sportolj, vagy csavarogj a barátaiddal,ami elvonja a figyelmedet a problémáidról.
2016. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!