Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha arra keltem fel, hogy egy...

Ha arra keltem fel, hogy egy picit be van dagadva az arcom, de egyébként semmi bajom nincs, és úgy érzem, nem is dagad tovább, akkor is érdemes dokihoz menni, vagy csak várjam meg, amíg elmúlik?

Figyelt kérdés
A felső ajkam az egyetlen, ami nagyon szexi botoxolt benyomást kelt.

2016. jún. 3. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Halihó! Ez sajna lehet hogy allergia!!!

Azt kéne nagyon alaposan végiggondolnod hogy tegnap mit ettél. Nem kell feltétlenül azonnal orvoshoz rohanni de figyelj oda rá. Ha majd úgyis mész említsd meg, vagy ha tartósan fennáll/rosszabbodik.

(Énnekem pl az egyik fajta fincsi milkacsoki csinál ilyet, de semelyik másik. valami adalékanyag allergia ez az én esetemben)

25/L

2016. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel hétvége jön, jobb lenne ha még ma megmutatnád orvosnak.
2016. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül bealudtam és javult a helyzet. Ha holnap is úgy kelek, akkor elmegyek ügyeletre.
2016. jún. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!