Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használtam a SOLUTIO ANTISUDOR...

Használtam a SOLUTIO ANTISUDORICA-t izzadásra, kb:2hónapig jó is volt, van valami más szer ami használna?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Secret deo stiftet bármelyik multinál megkapod kb 540 ft egy db és tényleg egész nap hat, nekem egy kb. 3 hétig elég. Van krémes és hagyomásnyos stift formában is, ha jól emlékszem 3 diszkrét illatban (nem üti a parfümöt).
2010. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen csúnya kifejezés, hogy hyperhydrosis axillaris, magyarul túlzott hónalj izzadás. Akinek volt-van, tudja, mennyire kínos. Nekem is volt, iszonyú kellemetlenül éreztem magam. Nem volt büdös az izzadságom, csak folyamatosan csöpögött és hatalmas vízfoltok lettek az ingeimen, pólóimon. Nem volt olyan dezodor, amely kellő mértékben csökkentette volna. Aztán végre felfedeztem a Sol. Antisudort. Szerencsére hamar megtanultam a használatát.

A Sol. Antisudor. jó szer, csak sokan nem tudják, hogyan kell helyesen használni. Nem dezodor helyett, hanem mellett, de nem egyszerre. Hogyan tehát? Kezdjük azzal, hogy (ha még nem lenne) vágjuk le, vagy egészen rövidre a hónaljszőrt. Este lefekvés előtt bő vízzel alapos szappanos hónaljmosás. Szárazra törlés után mindkét hónaljat vattagombóccal vagy kozmetikai koronggal bekenjük az oldattal, de nem kell csicsogósan, mert nem a felhordott mennyiségtől függ a hatása. Feltétlen mossunk kezet, hagyjuk megszáradni a hónaljat és aludjunk. Másnap reggel újra alapos szappanos hónaljmosás, szárítás, tehát ne maradjon a szerből rajtunk. Kenjük be a kedvenc dezodorunkkal és mehetünk dolgozni, tornázni, akármi. A csoda megtörténik, egész nap szinte porszáraz lesz a hónalj.

Ezeket a műveleteket ismételjük meg 3-4 napig, aztán hagyjunk ki egy napot és csak a dezodort használjuk, figyeljük az eredményt. Egy idő után hetekig sem kell használni, majd csak ha megint észrevesszük, hogy kezdünk többet izzadni.

Aki így használja, nem szokott csalódni.

2010. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!