Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Írnátok olyan idézeteket,...

Írnátok olyan idézeteket, bölcsességeket amelyek arról szólnak h az élet kemény ill. légy erős? Idegen nyelven is jó.

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 21:45
 1/8 anonim válasza:
what doesn't kill us makes us stronger? :D
2010. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] itt van még egy csomó alkategória, sok jó idevágó idézettel :)
2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Üdv! :)


Igen, tok ilyen idézeteket, és meg is osztom veled. :D


Figyelj, és tanulj, mivel ezek nagyon hasznos idézetek.


"A szivárvány útján lépkedj, kövesd az ének hangját, és minden megszépül körülötted. Mindig van kiút a sűrű ködből, mely a szivárványhoz vezet."


"Korlátlanok vagyunk, mint maga a világegyetem."


"Nézz a lelked mélyére! Ott az erőforrás, melyből mindig meríthetsz, ha soha nem feledkezel meg róla."


"Ha semmi sem biztos, akkor minden lehetséges."


"Minden másodpercben új élet kezdődik számunkra. Menjünk elébe, és örömmel üdvözöljük! Ki kell tartanunk akár akarunk, akár nem, és jobb, ha előre nézünk, nem pedig hátra."


Ezen kívül még sok hasznos, és érdekes idézetet is tok, de úgy gondoltam h ízelítőnek ennyi elég. Ha kérsz még idézetet, jelezz, és küldök még egy adagot. Nálam egy adag, 5 idézetet jelent. 5 idézetet küldök egyszerre. Nem többet, nem kevesebbet. Miért ? Mert nem szeretném e kérdés megválaszolásával tölteni az egész napom. :)


Örülök hogy segíthettem. :D


Üdv:Egy felhasználó! ;)))

2010. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszi:D első über! kedves 3. válaszoló az ajánlatodat elfogadom küldj még 1 adagot:D de ha kérhetem vmi férfiasat mert az vagyok..:) amiket írtál aranyosak de inkább nőiesek nem?;)
2010. aug. 14. 19:31
 5/8 anonim válasza:
Látom, régi a kérdésfeltevés, gondolom már nem is aktuális, de rögtön egy Ady Endre idézet ugrott be, amit muszáj megosztanom Veled: "Ha minden, minden elhagyott, igyál egy kis konyakot!"
2013. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
How the life is, it depends on the liver.
2016. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(az előbbihez: szerintem azt jelenti, hogy a különböző történtek hatása az illető hozzáállásától is függ, egyébként kétféleképpen is lehetne fordítani (Az, hogy milyen az élet, attól függ, aki éli, ill. amilyen a májad, olyan az életed)
2016. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve: Nil difficile volenti (Semmi se nehéz annak, aki akarja); Hoszon zész fajnú, méden holósz szü lüpú, prósz oligon eszti to zén, to telosz ho khrónosz apajtej (egy ókori görög sírfelirat, ha jól emlékszem, ezt jelenti: Amíg élsz, legyél vidám, ne szomorkodj, hiszen rövid az élet, és egyszer visszaveszi az idő, ami az övé.)
2016. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!