Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy a fogamzásgátlótól van szokszor hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Endometriózisra eszem, folyamatosan szünet nélkül. 2 hónapja vettem észre , hogy van hogy ráz a hideg 36.9-37.6 ig mozog napi szinten. 5. Levélnél tartok. Orvosom szerint kizárt. Eddig azt vettem észre ahogy közeledek a levél vègére akkor megy fel 37fölé. De nem egész nap ingadozik.

2020. márc. 28. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ettöl nem lehet lázad/höemelkedésed.
2020. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy nem menstruálok , bezavar a hormon hàztartásomba. Vagy az endok miatt gyulladás van a szervezetmbe. El lett halasztva a műtétem sajnos. Voltam nagy laboron, minden rendben. Nem érzem magam megfàzva, nem fáj a torkom, nem folyik a nozim. Egyszerűen nem tudom hova tenni
2020. márc. 28. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Endometriózisra nem használ a fogamzásgátló. Én is próbálkoztam vele, aztán mégis műtét lett és GnRh injekció.

"fogamzásgátlótól van szokszor hőemelkedésem"

- igen, lehetséges. Nekem is volt ilyenem. ( Ha utána guglizol, találsz egy cikket, amelyik valószínűsíti.)

Sőt nekem évek alatt odáig fajult, hogy már nem csupán hőemelkedésem volt, hanem néha 38 fokos lázam. Mentem orvostól orvosig, egyik sem tudta választ. Mindenféle gócot keresgélt bennem, de az nem volt. Aztán egy külföldi utazás után arra figyeltem fel, hogy hoppá, hirtelen teljesen normális lett a hőmérsékletem. Előtte való napon tengeri halakat ettem, egyértelmű volt, hogy abban lehet valami, ami levitte normálisra. Végül visszautaztam ugyanoda és figyeltem magam vajon mi lehet okozhatta az évek óta tartó hőemelkedés megszűnését. (Egy vagonnyi pénzbe került, de megérte.) A lényeg az, hogy már itthon (mert ez van kéznél) 2 havonta megeszek egy doboz tőkehalmájat. Ha nem eszem néhány hónapig, visszatér a hőemelkedés és a láz. A tőkehalmájban lévő D vitamin lehet a kulcs, de valószínű hogy van még más is hozzá.

2020. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Használ a fogamzásgàtló, nincs menstruációm így jól vagyok. Műtétem el lett halasztva a vírus miatt. Addig marad a fogamzásgátló. Most elmúlt, levél elején tartok. Ha most is a vége fele jelentkezik akkor biztos attól van. Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 2. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet!!!! Nekem is van. Az endó id okozhat hőemelkedést magában de a folyamatos fogigátlószedés is. Megkérdeztem róla az orvosomat is. Először leteremtett hogy nem. Aztan mikor legkozelebb mentem hozza mondta h jaja megis csak lehet. Gondolom utanakerdezett?
2020. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!