Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha hirtelen felpattanok...

Ha hirtelen felpattanok reggel az ágyból, szédülök, homályosan látok, tompul a hallásom, 'zsibbad' az agyam, de ha rögtön utána lefekszem a földre vagy ágyra, pillanatokon belül elmúlik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Leesik a vérnyomásod. Nem kell hirtelen felkelni.
2010. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leesik a vérnyomások, csökken az agy vérellátása. Ne pattogj, lassan komótosan kászálódj ki az ágyból, míg össze nem töröd magad. Én megjártam, fejjel estem a szekrény élének. Nem tört be, de épületes látvány voltam a nagy puklimmal. Azóta eszemben sincs ki/felugrani.
2010. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doruss ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, múltkor felpattantam és rögtön el is indultam és épphogy el nem estem. Egyébként nekem akkor is ez van, ha csak sokáig ülök és úgy pattanok fel. Elvileg ilyenkor ingadozik a vérnyomás. Kamaszkorban gyakori, bár nem tudom, hány éves vagy.
2010. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Igyál több folyadékot és akkor nem lesz gond
2010. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ortosztatikus hipotónia, általában ártalmatlan vérnyomásesés.
2010. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2010. aug. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!