Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok 190 cm és 76 kg.

Elég rossz a közérzetem, minden este pokrócba bugyolálva reszketek a tv előtt 26 fokban, aztán ahogy elalszom hajnalban arra ébredek hogy nagyon melegem van és csavarni lehet a vizet a pizsamámból pedig 18 fok alá le van véve a fűtés. 34.4 körül van ilyenkor a testhőm, amikor ráz a hideg akkor meg 36.7-36.9. Már 19 éves korom óta így megy, de nem akartam ilyen semmiséggel égetni magam az orvos előtt, mert fájdalmam nincs, viszont most már 5 év elteltével nehezen viselem. Az igazsághoz hozzá tartozik az is hogy ideg beteg vagyok, és úgy tudom az ideg betegekre jellemző gyógyszer mellékhatásként. De én nem szedek gyógyszert, mert a környezetem szerint úgy sem kapnék jót. Mitől lehet ez az egész?



2020. dec. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tul vekony vagy a magassagodhoz kepest, es emiatt fazol. Aztan nyilvan meleged lesz egy ido utan, emiatt izzadsz. Kezdj el edzeni, egeszsegesen taplalkozni, es egy vervetel sem artana.
2020. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt nem értem minek a vérvétel ha szerinted túl vékony vagyok. Azzal nem tudnának mit csinálni, leg fejjebb meg állapíthatná van e vitamin hiányom ami eddig nem volt, de azt se akarnám túlzásba szedni össze vissza mert gyümölcsöt zöldséget eszem bőven.
2020. dec. 13. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipp, nem vagyok orvos, ezert kell a vervetel, mert lehet, hogy mas a baj, pl vashiany. Nem vagy korosan sovany, csak az egyik baratnombol indultam ki, aki vekony, es allandoan fazik, mas baja viszont nincs.

Ha minden rendben van a vervetel szerint, akkor johet a tobbi, a megfelelo taplalkozas es az edzes. Manapsag napi kb 1 kilo zoldseget es gyumolcsot kene megenned ahhoz, hogy annyi vitamint tudj bevinni, amennyi elegendo lenne. Nem szegyen vitamint szedni, nem ugy van mar mint regen, nincs annyi tapanyag az agyonpermetezett, mindenfelevel kezelt, eretlenul leszedett, messzirol jovo zoldsegekben es gyumolcsokben.

2020. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, én napi 2 grapefruitot is meg tudok enni, persze tudom hogy ez csak egy tápanyag forrás.
2020. dec. 13. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedd a gyógyszert amit a doki felírt!

A hőingadozást meg ki kell vizsgáltatni rendesen.

Ha gyakran szexelsz gumi nélkül érdemes lenne STD szűrésre menned! HIV szifilisz stb.

2021. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!