Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » WC-nem kell de nem tudom...

WC-nem kell de nem tudom kinyomni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 23 hetes terhes vagyok. Székrekedessel küzdök. Már próbáltam minden bevált tippet/trükköt de nem sikerül. Van valakinek valami ötlete hogy mit csináljak?

2021. márc. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Beöntés v glicerin kúp
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem undorodsz csinálhatsz saját magadnak beöntést. Fogsz pl egy O2 vizes üveget, kimosod, megtöltöd langyos vízzel, beàllsz a fürdőkádba, zuhanyzóba és a végbélnyílásodhoz rakva összenyomod az üveget. Nem kellemes érzés, de türhető. Esetleg, ha leveszed a gégecsőröl a zuhanyrózsát és azzal próbálkozol, de ott nem tudod annyira nagyon állítani a sugár erősségét közben.
2021. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zuhanyrózsával meg minden szrral ne is próbálkozz, mert felsértheted a végbeledet.


Leginkább egyél értelmesen, igyál sokat, és megoldódik magától, de ha elkezdesz hashajtózni, meg beöntést csiálni, akkor lesz csak igazán székrekedésed idővel.

2021. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szabad a terhesség ideje alatt beontest végezni, főleg nem otthon. A terhesség végén a kórházban más de ez is csak hazánkban tartozik a protokollhoz. Könnyű azt mondani h terhesen egyek rendesen, mikor a teljeskiörlésű kenyérnek szerintem fűrészpor íze van. De eddig is úgymond egészségesen ettem, zöldségek gyümölcs, kevés húst eszem mivel annyira nem vagyok oda érte.
2021. márc. 17. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!