Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul ha...

Miért vagyok rosszul ha szeszesital mellé édességet (leginkább csokoládét) eszek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy cukorbeteg vagy?
2010. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném mert akkor alkohol nélkül is rosszul lennék az édességtől. De nem akarok hülyeséget mondani mert nemtom hogy a pia hogy befolyásolja ezt a dolgot
2010. aug. 26. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem mész laborba?
2010. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már voltam... és megállapították hogy nem vagyok az
2010. aug. 27. 20:31
 5/8 anonim válasza:
Esetleg nem az alkohol-csokoládé vonalon kéne hibát találni, hanem az alkohol mennyiségen...az nem lehet? Azt már próbáltad?
2010. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok részeges, nem iszok sokat....ha erre akarsz kilyukadni
2010. szept. 9. 18:34
 7/8 A kérdező kommentje:
meg tegyük fel ha sokat is iszom, ha nem eszek mellé csokit, nem vagyok rosszul tőle, sőt kevésbé érzem a hatást is. perszepersze, tudom, akkor ne egyek mellé, de azért mégis csak érdekel a dolog...
2010. szept. 9. 18:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos, megkérdeztem bnőm nagyapját, ő azt felelte hogy a csokoládéban lévő kakaó vegyületei reakcióba lépnek az alkohollal.
2010. szept. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!