Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A stressz okozhat puffadást...

A stressz okozhat puffadást és étvágytalanságot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben történt események hatására Visszatért a szorongásom.Nagyon erősen. Ez már több hete tart. Jöv.kedden megyek hasi UH-ra. Már nagyon aggaszt hogy mi okozhatja ezt. A székletem is lazább lett. A stressz,szorongás okozhat ilyet vagy csak szervi? Nagyon aggódom.

2021. dec. 17. 14:35
 1/3 anonim válasza:
89%
Ne aggódj. Az erős stressz okozhat hígabb székletet (nagyon komoly vizsga előtt én tapasztaltam már). Továbbá az étvágytalanság is stimmel. Nagyon rossz életeseményeknél van, hogy 3-4 napig is nehezemre esik komolyabban étkezni. Mindenkinél másképpen jönnek elő a dolgok. Vannak akik bánatból esznek és vannak akik, ha már kicsit is esznek valamit, akkor csak émelyegnek és hányingerük lesz. Tudom, mondani könnyű, de nyugodj meg és ne idegeskedj előre feleslegesen. Kívánom, hogy legyen minden rendben.
2021. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet ilyened. Én pl arra is gondoltam már, hogy ibs-em van, az stressz alapú dolog és a hasadra megy rá.

Van, hogy nekem nyugiba hetekig jó a hasam, majd jöm valami stressz és megérzem. Párom is ilyen, kifogtuk ezt :D

És tipikusan puffadás, laza széklet, neki hányingere is volt már tőle.. Ő étvágytalan is olyankor, én mondjuk az nem.

Mindenkinek más lehet ez.

Egyél ilyenkor picit kímélőbben, relaxálj, igyál gyógyteákat, stb.

2021. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okoz
2021. dec. 20. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!