Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Parlagfű allergia járhat 40...

Parlagfű allergia járhat 40 fokos lázzal?

Figyelt kérdés
Kolleganőm parlagfű allergiás és tegnap este 40 fokos láza volt. Azt mondta az allergiától. Létezik ez?
2010. szept. 10. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az allergia nem okoz lázat. Tüsszögés orrfolyás szemviszketés, de lázat pláne 40fokost nem okoz! Valami vírust kaphatott el:S
2010. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elképzelhető,bár én még sose voltam lázas az allergia miatt.Pedig 4 csillagos a parlagfű allergiám,vagyis a lehető legerősebb,és eléggé szenvedek is tőle..Én például nem tudok erős napszemüveg nélkül közlekedni,mert folyamatosan viszket,könnyezik a szemem,és az orom is eldugul,folyik..Ilyenkor nincs szaglásom,és nem érzem az ízeket sem..De lázas még nem voltam...
2010. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért volt furcsa, mert eddig sosem volt lázas és most megsértődött, mert a főnök hazaküldte. Én nem vagyok allegriás, nem értem miért kell ezért megsértődni.
2010. szept. 10. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is erősen kijön az parlagfű okozta allergiám..Egyszer nekem is volt 38 fokos lázam,de nem az allergia miatt,hanem amiatt,hogy az allergia mellett elkaptam egy vírusos influenzát is..Mivel az allergia miatt már eleve eldugult,és folyt az orrom,így csak a láz figyelmeztetett,hogy beteg is lettem...

Ilyenkor elég nehéz a nátha tüneteit észre venni,mert az allergia is ezeket okozza.

-szemviszketés,égés,könnyezés

-orrdugulás,orrfolyás

-fülzugás

2010. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. szept. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!