Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kelljek fel hamarabb,...

Hogy kelljek fel hamarabb, mint délután?

Figyelt kérdés
Általában hajnali 2 körül fekszem, és délben-fél 1kor kelek. Egyszerűen nem bírok hamarabb elaludni, éjjeli bagoly típus vagyok. Ma próbáltam 10-kor kelni, csörgött az ébresztő, de inkább kinyomtam és most keltem 10 perce.😩

2022. ápr. 13. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát egyszer fel kell kelni reggel 8-kor és akkor hidd el utána el tudsz aludni időben. Egy napot kell kibírni és megoldja a problémád,
2022. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, én is hajlamos vagyok erre. Szombat este már sokáig fent vagyok, vasárnap 11kor kelek. Ha meg hosszabb távon itthon maradok, akkor nekem is van ilyen, hogy délután (a legdurvabb tavaly télen volt, délután 4kor keltem...)

Két lehetőség van:

1. Fokozatosan állsz vissza. Fél órával előbb kelsz, aztán pár nap múlva megint fel órával korábbanra állítasz ébresztőt.

2. Egyszer megembereled magad, és reggel 6-7 környékén felkelsz. Utána este hamarabb álmos leszel, és utána hamarabb tudsz kelni.

2022. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Eljössz hozzánk kukoricát kapálni, este 7-kor már aludni fogsz, ezt garantálom.:) Másnap reggel 6-kor teljesen kipihenten fogsz felébredni. Aztán már csak tartani kell ezt a rendet.
2022. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma megpróbálok korábban lefeküdni, remelem sikerül.😅
2022. ápr. 13. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Milliomos vagy, hogy megteheted?
2022. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Szószerint értve igen. Gyakorlatilag viszont csak munkanélküli. A milliók meg szépen lassan fogynak.
2022. ápr. 13. 21:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült felkelni!! Tehát ilyen érzés.😅 Hát nem a legjobb.
2022. ápr. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!