Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van aki rendszeresen szed...

Van aki rendszeresen szed fájdalomcsillapítót? Miért, és mit szedtek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 08:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én elég gyakran szedek, és bár járok vérképre, félek, hogy valami bajt csinál. Ízűleti fájdalom, kopás miatt szedem.
2022. jún. 8. 08:17
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a fejem fáj napi szinten. Havi egy 30 szemes algoflex elfogy.

Kb 14 éves korom óta szedem. Apa is ilyen ő lassan 40 éve szedi. Semmi válltozást nem mutat az évente csinált vérkép

2022. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Hát a fejfájás is borzasztó, nagynéném is már idős, 80.éves,de 30.éves korától fáj a feje.
2022. jún. 8. 09:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Kb 5 éve mindenfelé kivizsgáltak, arra jutottak hogy semmi oka nincs. Pszihiáterhez is elküldek.

Apa ugyanezt végigjárta 90 és 2005 körül. Elfogadtuk hogy ilyenek vagyunk.

2022. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek olyat, aki bekap 2 Cataflamot, aztán úgy áll neki fát hasogatni fél napon át. Azt hiszem, ezt hívják megelőzésnek...
2022. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jaj ismerős, nagymamám szegény, mindig voltarent szedett be, hogy ne fájjon a térde, megelőzésképp.
2022. jún. 9. 00:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Pl en reggel meloba indulas elott Minden reggel veszek be Derek es csipofajdalom Ellen kb 3 eve.. Van novalginom Tramal es Voltaren.. Najo nem mindharmat de a Voltaren nivalgin egyutt jo de csak ha, estere nagyon faj.. Reggel Tramal es novalgint
2022. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Sajnos, van olyan fájdalom, ahol muszáj bevenni mert egyszerűen nem tudunk dolgozni, létezni nélküle.
2022. jún. 9. 09:40
 9/15 Senior Séf ***** válasza:
89%
Néhány éve még én is szedtem, amíg meg nem tudtam, hogy a nonszteroid fájdalomcsillapítók erősítik az áteresztő bél szindrómát, ami az autoimmun betegségek alapja és okozója. Miután pedig nekem autoimmun eredetű ízületi gyulladásom van, az arra szedett fájdalomcsillapítóval pillanatnyilag megszüntetem ugyan a fájdalmat, de közben elősegítem a további ízületi gyulladást. Az a szomorú, hogy ezt még egyetlen orvos sem közölte velem, csak amikor rákérdeztem. Persze megértem őket, mert az akadémikus orvoslás jelen pillanatban nem tud alternatívát az autoimmun betegségekre. Ha hinni lehet a British Medical Journalnak, mely szerint egy-egy új ismeretnek 17 év szükséges, hogy bekerüljön az orvosi protokollba, akkor még 10 évig így is marad.
2022. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló, köszi szépen. Mit szedtél? Én apranax, flemac, algopyrin ezeket.
2022. jún. 9. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!