Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy helyben állásról lábfájás?

Egy helyben állásról lábfájás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben vettem észre,hogy ha egy helyben állok,elnehezedik és elfárad mindkét lábam.

Ne nagy időtartama gondoljatok egy mosogatás vagy negyedóra állás a bankfiókban ilyesmi..

Utána fáj a lábam,nehezebb vele menni ,nehéznek érzem.

38 éves vagyok,egészséges nő,ülök munkát végzek egyébként..

Mit érdemes ezzel tenni,jelezhet valami betegséget?



2022. júl. 8. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Séta, kerékpározás segíthet. Az ülő munka miatt nincs hozzászokva a lábad.
2022. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Az ülő munka miatt lehet. Én egy örökmozgó voltam világ életemben (ma már 60-on túli), és nemrég volt egy műtétem. Utána feküdnöm kellett egy ideig. Amikor végre újra sétálhattam, csak egész rövid távokat tudtam megtenni, és este még így is nagyon fájt a lábam. A fokozatosság a fontos, szerintem is.
2022. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy 38 éves embernek negyed óra alatt nem fájdul meg a lába csak azért mert ülőmunkát végez. Ott valami más van. Kérj tanácsot a háziorvostól!
2022. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be is dagad? Mert az lehet vizesedés, a vizesedés meg lehet szívtől, vesétől... :/
2022. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!