Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Évek óta hajnali 2kor tudok...

Évek óta hajnali 2kor tudok csak elaludni, de kb egy hónapja már csak hajnali 5kor. Mit tegyek, hogy én is mint egy normál ember max 11kor már aludjak?

Figyelt kérdés

Evekkel ez előtt Amerikában töltöttem 1 hónapot. Azóta tudok hajnali 2kor elaludni. (Csak ehhez tudom kötni, az időeltolódás miatt) Ez valahogy beállt, és szerencsére a munkán miatt megtehetem, hogy így délelőtt 10kor ráértem minden nap felkelni.

Már ez is szomorú. Nem is éreztem soha így jól magam. Elmentem orvoshoz írt fel nyugtatót, hogy vegyem be este.

Nem szeretnék rászokni (Frontin) ezért nem vettem be soha. Régebben próbálkoztam Valeriana night-al és ilyesmikkel. Nem használt semmi ilyen gyengébb. Jelenleg nem szedek semmit.

Sajnos kb egy hónapja meg már hajnali 5kor tudok csak elaludni..

Szívesen elaludnék este max 11kor. Sajnos ezt az időt ki kell várnom mert férjem ilyenkor alszik el. Ő eléggé szétszórt és van mikor a villanyokat hagyja égve, a kajákat nem pakolja el a hűtőbe, nyitva hagyja a bejárati ajtót, stb.

Jobban szeretek miután elalszik egyszer végig menni a házon, hogy minden rendbe legyen. Csak ez után nyugszok meg és tudok elaludni.. szóval spontán szinte még sosem aludtam el max gyermekkoromban. Ez is elég nyugtalanító érzés.

Mit tanácsoltok mit vessek be hogy max 11kor már aludhassak? Gyógyszert nem igazán szeretnék használni 29n



2022. aug. 20. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Állítsd át az órát.
2022. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Hagyj ki egy éjszakát utána tuti kidőlsz és tanítsd meg a férjedet rendet rakni maga utan. Ez nevetséges mintha egy nagyra nőtt gyereked lenne.

Próbálj visszafelé számolni 100tól én még sosem jutottam el az 50ig. Frontint jól teszed hogy nem veszed be nem altató és nem oldja meg a problémád csak raszoknál. Kiadós testmozgás sem ártana.

2022. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj dolgozni reggel 6-ra, meglátod, már este 8-kor aludni fogsz.
2022. aug. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rápörögtél a férjedre.

Az agyadban rögzült, hogy neked kell megnézni, mit kell elrakni helyette. Akkor is, ha ez nem tudatos. Az esti feladatlisták nem hagynak ellazulni.

Ha ezt leépítenéd, könnyebb lehetne.

A) elengeded a dolgot

B) megérteted vele

El fog tartani egy darabig.

ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!