Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Testtartás javító hátpánt...

Testtartás javító hátpánt használatakor normális ha érzem egy idő után hogy fárad a hátam és másnap is kicsit?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. A hátad folyamatosan "nem megszokott" állapotban van. Bármelyik testrészed elfáradna, ha terhelés alá vennéd.
2022. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egész hátpánt nem normális, mert még inkább leveszi a terhelést az izmokról, amik még jobban elsorvadnak majd. A hátizmokat kellene erősíteni, hogy megadják a megfelelő tartást.
2022. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. igen olvastam régebb is valami ilyesmit mikor nézegettem, viszont tegnap olvastam egy orvos ajánlását miszerint ez csak ösztönzi a hátat hogy egyenesen legyen, és napi 2 óra használat az ajánlott. meglepődötten tényleg végig jól tartható egyenesen volt a hátam.
2022. szept. 20. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Csupán abból adódik, hogy megnyújta a megrövidült mellizmokat, de mindenképp az erősítés a valódi megoldás.
2022. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A napi 2 óra használat tökéletes.

És normális ha érzed, főleg az elején

2022. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mindig összezavarnak a válaszok ha gyakorikérdésekre írok...most akkor egyáltalán ér valamit vagy hasznos ez a cucc?

aludni gondolom akkor nem ajánlott

2022. szept. 20. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Passzív módon segít - valamelyes stimulálja az izmaidat, különben nem éreznél fáradtságot -, de alapvetően ettől nem változik meg a tartásod, csak kaptál hozzá egy mankót.

A rövidlátásod se változik meg, ha kapsz szemüveget :) Az a lézeres szemműtéttől változna meg. De kapsz a látáshoz segítségét; nem fogsz szédülni és nem fáj a fejed, és óvja valamelyest a szemedet a további romlástól. Kicsit béna a hasonlat, de talán érthető.

Az igazi változást a sport hozná meg. Hátizomerősítés. Akármivel: lehet az torna, gyógytorna, úszás, jóga,..

Alváshoz én nem használnám.

2022. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de nem fáj vagy hasonlók

csak tudom hogy picit furán állok ami nem zavar csak mondom kipróbálom kitudja mi változik?

2022. szept. 22. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!