Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi segíthet?Előfordul hogy...

Mi segíthet?Előfordul hogy éjszaka (ritkán és nincs semmi ilyen betegségem nem attól van) hogy kiszárad a torkom vagy nem is tudom, és nekiállok vagy 5 percen keresztül szárazon fulladozóan köhögni és nem tudom abbahagyni.

Figyelt kérdés
Ez így néha előjön éjszaka és nagyon zavar hogy fél órát az ágyamon ülök miközben csorog a könnyem és próbálok halkan köhögni. Egyébként már próbáltam enni inni több mindent hátha az segít de nagy segítségnek nem mondanám. Mit tudnék csinálni ilyenkor hogy elmúljon ez az érzés?

2022. szept. 26. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem száraz a levegő a lakásban esetleg?

Érdemes lehet párásítani a levegőt vagy géppel, vagy most télen majd radiátorra helyezett vizes edénnyel (ha tudtok fűteni....)

2022. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem jön szóba?

2022. szept. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Napközben igyál elég vizet.

Alvási apnoé is lehet. Napközben fáradt vagy?

2022. szept. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Snorelab nevű alkalmazással felvehetnéd például hogy mi történik éjszaka, nincs -e légzéskimaradásod stb. Pár napig ingyen is próbálható.
2022. szept. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Amit mondtál jól hangzik megpróbálom.

2.Nem ez nem valószínű mivel nem voltam covidos de köszönöm

3. Megpróbálok többet inni, napközben is néha rámtör a faradság főleg délután.

2022. szept. 26. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet alvási apnoé. Légzéskimaradás, hirtelen felhorkantás, erről beszámolnak a környezetedben?
2022. szept. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!