Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy eséstől meglehet szédülni...

Egy eséstől meglehet szédülni hirtelen?

Figyelt kérdés

Lépcsőn elestem, pontosabban lecsúsztam eléggé durván és utána pár perccel később megszédültem, és pár pillanatig mintha elvesztettem volna az eszméletemet mégis kicsit éber voltam de utána ahogy leültem helyre jött minden. Ahol elestem ott azóta elég csúnya lett, lilás zöld véraláfutásos lett meg eléggé fáj és a karomon meg kicsit fel dagadt és ott is hasonló lilás zöld véraláfutás jelentkeztett de ott már jobban néz ki. Az előtt semmi bajom nem volt, ahogy elestem utána mikor felálltam egyből éreztem a szédülést de még jól voltam, később tevékenykedtem és utána percekkel később jött a szédülés. Lehetséges az eséstől vagy akkor ez ilyen véletlen egybeesés volt és a szédülés más miatt lehetett? Más egyéb bajom, betegségem nincs egyébként csak akkor szerencsétlenül elestem a lépcsőn..:/

24N.



2022. okt. 9. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a traumatológiára.
2022. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A példád alapján igen.
2022. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy el, kaphattál akár egy enyhébb agyrázkódást is, ha elég rosszul sikerült esned.
2022. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fejre estem, fenékre pontosabban meg félig a karomra de azóta már jobban vagyok és utána se volt semmi bajom, csak így utólag jutott eszembe, hogy az eséstől is lehett az a szédülés. Az pár napja volt amúgy.
2022. okt. 9. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Agyrázkódás lehetett.
2022. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell fejre esni agyrázkódáshoz. Pláne, hogy kiestek részletek, mert elájultál, nem?

Lehetett vérnyomás ugrás miatt is.

Orvos!

2022. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!