Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkas röntgen mit mutat ki?

Mellkas röntgen mit mutat ki?

Figyelt kérdés

Kimutatja a Légmellet?

Tegnap voltam röntgenen de nem volt gond.


Ha oldalra fordulok az ágyon vagy balra fordulva ülök vagy ilyen fura testpózba vagyok ilyen kattogás vagy pattogás vagy ilyesmi hangot hallok


bal oldalt a mellemnél a mellkasomba. Mi ez a hang? másodpercenként van de van hogy utána már nem van hogy csak párat...


2023. jan. 13. 21:13
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt a kattogást nem tudom mi, de a légmellet kimutatja a röntgen, főleg ha kilégzésben csinálják.
2023. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem az…

Hat bent kellett tartanom a levegot rontgenen.

2023. jan. 13. 21:33
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Akkor az belégzésben készült, de amúgy, ha nem légmell volt a kérdés, akkor így kell csinálni, azért így is szokott látszani. Neked biztosan nincs, mert akkor nem ide írogatnál és az fáj azért eléggé.
2023. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a néhai kattogás. Annyi igazából hogy tegnap a hátamba becsípődött egy ideg elég rendesen.. Alig tudtam mozogni stb.. nagyon rossz volt :( Éreztem a mellkasomba bal oldalt is meg a hátam bal oldalán.

Még ma is érzem egy minimálisan de már nem olyan vészes. Voltam vele orvosnál.


Lehet hogy ez miatt?

2023. jan. 13. 21:45
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom, így leírva ezt lehetetlen megmondani, hát persze lehet, de ki tudja.
2023. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!