Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rendszeresen durva faradtsag...

Rendszeresen durva faradtsag a munkahelyen. Komoly bajra utalhat?

Figyelt kérdés

12 órában dolgozok havi 14 műszakot, 6-18ig. Ulomunkat vegzek, számítógép előtt, de sokszor felállok mozogni. Délutánra rendszeresen olyan faradtsag jön rám, hogy szédülök, remegek, leizzadok, ájulás közeli állapotban vagyok. Gyomoridegem lesz. Viszont ahogy kilépek a munkahelyemrol ez elmulik. Mindegy mennyit alszok előtte mindig igy érzek. Lehet ennek pszichés oka?

24/L


2023. jan. 28. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Alap kivizsgálásaim voltak már. Labor, EKG, pajzsmirigy ezek alapján semmi szervi bajom nincs.
2023. jan. 28. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy a munkahelyed - munkahelyi körülmények tesznek beteggé. Egész nap bámulod a monitort, mesterséges fénynek vagy kitéve 12 órán át, nem mozogsz stb..


nem is értem hogy legális ez.

2023. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a szervezetednek sok a 12 órázás. Amúgy nem is egészséges ennyit dolgozni gyakorlatilag aludni jársz haza kb. Valamelyik országban már tesztelik hogy nem 8at hanem 7 órát dolgoznak mert a 8 óra is sokszor sok a szervezetnek. Ezenkivűl arra tudok gondolni hogy stresszes a munkád és a stressz okozza ezeket a remegéseket, gyomorgörcsöket. Nekem volt ilyen mikor 3 műszakba nyomtam illetve 12 óráztam meg hétvégen is bent voltam szoval a stressz az okozhatja. Ki kell derítened mi váltja ki.
2023. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy rögtön megszűnik a problémád, mikor végzel, szerintem nincs semmi bajod és pszichés a probléma, nem testi. Valószínűleg túl sok neked ez a 12 óra, főleg ha amúgy se szereted csinálni.
2023. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan utana is erzem hogy faradt vagyok, de simán tudok meg utana programot is csinálni, a rosszullet teljesen megszűnik. Nem érzem, hogy barmin is stresszelnék tudatosan, szeretem is a munkám, max annyi, hogy nincs kedvem ott lenni, de ez szerintem mindenkivel gyakori a munkahelyén. Mégis en is ezt erzem, hogy pszichések a tüneteim, de nem tudom a konkrét okát...
2023. jan. 28. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

" de nem tudom a konkrét okát... "


Olvasd el az előző 3 választ :) - » SOK NEKED EZ A MUNKA.

2023. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!