Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez migrén? Vagy milyen fajta...

Ez migrén? Vagy milyen fajta fejfájás?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdődött, erős, lüktető fejfájás. Kb egész nap csak feküdtem meg aludtam. Kedden és szerdán szedtem fájdalomcsillapítót, tompán fájt.

Ma pedig arra ébredtem, hogy borzasztó fejfajasom van, jobb oldalon, szememet is érinti, lüktet.

Annyi erőm volt, hogy vegyek be egy gyógyszert. Aztán elaludtam. Viszont gyógyszerre sem múlik el teljesen, csak tompabb lesz.



2023. márc. 1. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Cluster fejfájás, keress rá.
2023. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Első körben csörgesd meg a körzeti orvost, ő az elmondottak alapján eldönti mi a következő lépés, valószínűleg el fog küldeni neurológushoz. Ha nagyon nem múlik gyógyszerre, és/vagy balf@sz a körzeti, akkor nincs mese, irány az ügyelet. Még ha esetleg kiderül, hogy semmi komoly, akkor is érdemes kivizsgáltatni.. Plusz kapsz rá olyan gyógyszert, ami segít, ha megint előjönne.


Nekem is időszakosan előjön jobb halántéktáji rohamszerű nyilaló fejfájás, de egy vizsgálat + MRI után rámondták, hogy migrén.

2023. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!